Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları 2016-2017

6442

Çeyizlik yatak örtüsü modelleri her senenin trendine göre değişiyor. Yatak örtüleri gelin adaylarının çeyizleri için önemli parçalar. Yatak odasında kullanabileceğiniz birbirinden şık modellerle odanızı olduğundan daha farklı gösterebilirsiniz.

En Güzel Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

Çeyizlik yatak örtüsü modelleri ile yatak odanızı daha ferah, daha aydınlık gösterebilirsiniz. Eğer fırsatınız varsa yatak odası mobilyanızı aldıktan sonra yatak odanız için örtü almanızı tavsiye ediyoruz. Mobilya renklerinizi bilerek satın aldığınız yatak örtüleriyle daha şık tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Çeyizi Modelleri İçin Harika Öneriler

1Kahverengi Detaylı Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

Kahverengi detaylı yatak örtülerini klasik tarzdaki yatak odası mobilyalarınızla kombinleyebilirsiniz. Çok koyu renk mobilyalarınız yoksa rahatlıkla bu tarz yatak örtüleri kullanabilirsiniz. Arka fonunda beyaz ve krem renkleri kullanarak yatak odanızın daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu yatak örtüsünün fiyatı 405 tl.

2Mürdüm Renk Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

Mürdüm renk, yatak örtülerinde çok kullanılmasa da yine de modern tarzdaki mobilyalarla çok uyumlu bir görüntü oluşturuyor. Klasik bir mobilya takımınız varsa bu renk örtüler odanızı boğucu gösterebilir. Ayrıca bu renkleri kullanabilmek için mobilyalarınızın açık renk olması gerektiğini unutmayın. Bu güzel örtünün fiyatı 290 TL.

Mutlaka incele:  Çeyiz Sandığı Nasıl Hazırlanır?

3Mint Yeşili Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

Mint yeşili her tip mobilyayla uyum sağlayacaktır. Modern bir renk olduğu için bütün mobilyaları daha şık gösterecektir. Çok koyu mobilyalarınızda bile kullanabileceğiniz bu renkle yatak odanıza farklı bir enerji katabilirsiniz. Bu takımın fiyatı 290 TL.

4Pudra Renk Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

Pudra renk son yıllarda hemen hemen her türlü aksesuarda kullanılıyor. Pudra renk yatak örtüleri sayesinde yatak odanızı daha ferah gösterebilirsiniz. Üstü desenli bir yatak örtüsü de oldukça modern duracaktır. Bu yatak örtüsünün fiyatı 645 TL.

Mutlaka incele:  Çeyiz Yemek Takımı Seçiminde Püf Noktaları

5Renkli Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

Renkli yatak örtüleri de son yıllarda oldukça trend. Bu yatak örtüleri her yatak odasına modern bir hava katacaktır. Eğer yatak odanızda renkli bir görüntü oluşturmak istiyorsanız bu tarz yatak örtüleri tercih edebilirsiniz. Bu yatak örtüsünün fiyatı ise 250 TL.

Kanaviçe Yatak Örtüsü Modelleri ve Örnekleri

Kanaviçe yatak örtüleri artık unutulmaya yüz tutmuş olsa da her genç kızın çeyizinde mutlaka olması gereken parçalardan biridir. Eğer çeyiziniz için kanaviçe yatak örtüleri bakıyorsanız Kanaviçe Yatak Örtüsü Modelleri ve Örnekleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!