Çorum Düğün Salonları Listesi

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1405

Bir ömür boyu birlikte olmaya adım attığınız en özel günün kusursuz olmasını istemek en doğal hakkınız. O zaman Çorum düğün salonları önerilerimize göz atın ve mükemmel düğüne bir adım daha yaklaşın.

Çorum Düğün Salonları İçin Öneriler

Birbirinden farklı seçenekler sunan Çorum düğün salonları arasından hem bütçenize hem zevkinize uygun olanı seçin ve hayatınızın aşkına evet diyeceğiniz an için günleri saymayı başlayın.

Mutlaka incele:  Balıkesir Düğün Salonları Listesi

1As Kültür Düğün Salonu

Aradığınız güler yüzlü hizmet ve kalite ise, yıllardır evlenecek çiftlerin en mutlu anlarına ev sahipliği yapmaktan gurur duyan As Kültür Düğün Salonu’na mutlaka uğrayın.

Adres: Kavukcu sokak no:54 Merkez

Telefon: 0 364 224 84 80

2Afra Çorum Düğün Salonları

Çorum’un merkezinde bulunan ve otopark sıkıntısı olmayan Çorum düğün salonları arasında yer alan Afra Düğün Salonu, yılların tecrübesiyle sorunsuz bir düğün için çabalıyor. Afra 1 ve Afra 2 olmak üzere iki adet salona sahip mekan, tecrübeli personeli ile sizleri bekliyor.

Adres: Karakeçili mah. Karakeçili 4. Sk. 19030 Merkez Çorum

Mutlaka incele:  Düğününüz İçin İlham Alabileceğiniz 7 İnstagram Adresi

Telefon: 0364 212 48 48

3Gülüm Çorum Düğün Salonları

2006 yılından bu yana Çorum düğün salonları arasından yer alan Gülüm Düğün Salonu, 750 kişi ve 400 kişilik iki ayrı salondan oluşmaktadır. Yılların tecrübesi ile muhteşem düğünlere imza atan mekan, mutluluğunuza ortak olmak ve size hayallerinizdeki düğünü yaşatmak istiyor.

Adres: Bağcılar Cad. No:5, Çorum Merkez/Çorum

Telefon : 0364 234 78 78

4Vadi Düğün Salonları

1974 yılından beri hizmet veren Vadi, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti hedef edinmiştir. Doğa ile iç içe bir düğün hayal ediyorsanız, 1000 kişiye kadar kır düğünü organize eden Vadi Düğün Salonları’na şans verebilirsiniz. Kapalı salonu ise dört mevsim boyunca evlenecek çiftlere ev sahipliği yapmaktadır.

Mutlaka incele:  Samsun Düğün Salonları, En İyi Samsun Düğün Mekanları Önerileri

Adres: Samsun Çorum Yolu No:3, 19200 Büget

Telefon: (0364) 666 05 66

5Kültür Balo Salonu

Farklı hizmet anlayışı, teknolojik altyapısı ile Çorum düğün salonları arasında farkını ortaya koyan Kültür Balo Salonu, zarif iç tasarımı ile de dikkat çekiyor. 850 kişilik salonu ile müşterilerine unutulmaz anlar yaşatmayı hedeflereyen mekan, bir çok etkinlik için uygun ortam sunmaktadır.

Adres: Ankara Yolu Hışıroğlu Kuruyemiş Yanı Söğütlüevler No:3

Telefon :0 364 212 37 01

Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi

Düğün hazırlıkları süresince unuttuğum bir şey kaldı mı acaba diye düşünmek istemiyorsanız, sizin için hazırladığımız “Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi ve Zaman Planı” yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Eyüp Düğün Salonları eyup-dugun-salonlari-4 eyup-dugun-salonlari-3 eyup-dugun-salonlari-seramoni ankara-dugun-salonlari-1 ankara-dugun-salonlari-2 Ankara düğün salonları uskudar-dugun-salonlari7 uskudar-dugun-salonlari6 uskudar-dugun-salonlari5

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!