En Güzel Damat Terliği Süsleme Örnekleri

1435

Evliliğin ilk zamanlarının en güzel detaylarından biridir gelin ve damada özel parçalar. Damat terliği de bunlardan biridir. Özellikle damadın sayılı özel parçalarının olması, her birine ayrı özen gösterilmesi gerektirir.

Damatlar Kendini Özel Hissetmeli

Düğünün yıldızı itiraf etmek gerekirse gelindir; fakat evliliğin ilk aylarında damatlar da kendini özel hissetmek ister. Artık onlar için de özel ve güzel parçalar yaratma sırası gelinlerdedir. Damat terliği çeyizinizde de, evde de kullanım için damatlar için en şık ve en kullanışlı parçaların başında gelir. Sizin için bu özel hediyenin süsleme örneklerini bir araya getirdik.

1Kırmızı renk ile fark yaratın

Damat terliği genel olarak siyah ve beyaz renklerinde tercih edilir. Bu renkler hem damatlıkla bütünleşmiştir; hem de damadın şıklığını pekiştireceği düşünülür. Fakat kırmızı gibi özel ve göz alıcı renkler de damatların tercih ettiği renkler arasındadır. Güzel bir kırmızı rengin üzerine ekleyeceğiniz mendilli bir damatlık, hem sevimli bir hava yaratmak, hem de eşinizin rahatlığını daim kılmak için birebir.

2Yalnızca bir papyon yeter

Damatların en belirgin aksesuarıdır papyonlar, adeta simgeleri haline gelmiştir. Bu aksesuarı en işlevsel şekilde kullanmak da gelinlerin elinden gelir. Beyaz puf bir terlik üzerine ekleyeceğiniz bir küçük papyon ve minik düğmeler, tamamen farklı bir hava yakalamanıza yardımcı olacaktır. Eşinize de onları keyifle kullanmak kalacaktır.

3Eğlenceli bir damat terliği

Sade bir terlik üzerine ekleyeceğiniz bir bıyık detayı, onu sevimli ve eğlenceli hale getirmek için yeterli olacak. Küçük bir detayın bir terliği güzel ve özel bir damat terliği haline getirdiğini göreceksiniz. Altına ekleyeceğiniz smokini, yeleği ve ufak düğmeleriyle evde kullanmaktan zevk alacağı bir terlik yaratmanız mümkün.

4Alternatif renklerden hoşlanıyorsanız

Damatlığın mutlaka siyahtan ibaret olmadığını düşünüyorsanız siz de bu takımı deneyebilirsiniz. Lacivert renginin farklı şıklığını yaşamak ve her an görmek istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Damatlar İçin Harika Fikirler

Damatlar, yeni gelinlerle karşılaştırıldığında daha az sayıda özel parçaya sahiptir. Bu özel parçaları da hakkıyla kullanmak ve istedikleri gibi olmasını isterler. Onlar için alacağınız veya yapacağınız bu özel terliklerle, hem kalbini kazanabilir, hem de ayaklarını her zaman sıcak tutmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz, En Güzel Beyaz Ceketli Damatlık Modelleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

damat-terligi-susleme-ornekleri-1 damat-terligi-susleme-ornekleri-4 damat-terligi-susleme-ornekleri-5 damat-terligi-susleme-ornekleri-7

damat-terligi-susleme-ornekleri-3

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!