Damatlık Modelleri 2018 Trendleri ve Tavsiyeleri

En güzel damatlık modelleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1689

Gelinlerin gelinliklerine önem verdiği kadar damatlar da hayatlarının en özel gününde giyecekleri kıyafete büyük önem veriyor. Damatlık modelleri 2018 trendleri, 2018 yılında da etkisini sürdürüyor. 2018 yılında evlenecekseniz ve damatlık arıyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

En Güzel Damatlık Modelleri 2018

Damatlık modelleri 2017 yılında, damatlar da en az gelinler kadar göz kamaştırdılar. 2017 modasının esintilerini 2018 yılında görmeye devam ediyoruz. 2017-2018 yılının damatlık modellerini merak ediyor ve incelemek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Damatlık Modelleri ve Tavsiyeleri

Bordo Yaka Detaylı Damatlık

damatlık modelleri 2017

Damatlık yakaları artık sadece tek renk değil. 2017 yılında, damatlık ceketlerinin yakalarına biraz renk geldi. Çok dikkat çekici renkler kullanılmasa da bordo, lacivert gibi renkleri ceket yakalarında görmek mümkün. Bu detay, size başka bir hava ve şıklık katacak.

Bel Kuşağı ve İnce Çizgili Gömlekler

damatlık modelleri 2017

Bel kuşakları size biraz demode gelebilir ancak 2017’de yapılan pek çok düğünde damatlar bu kuşakları tercih etti. Damatlığın genel konseptine uygun renk ve modeldeki kuşaklar aslında oldukça şık duruyor. Kuşak kullanmak istiyorsanız ama dikkatleri kuşak üzerinde toplamak istemiyorsanız ince çizgili gömlek giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Siyah Damatlık Modelleri

Bordo Ceket – Siyah Pantolon Kombini

damatlık modelleri 2017

Düz renk damatlıklar size sıkıcı geliyorsa ve düğününüzde farklı görünmek istiyorsanız bordo ceket tercih edebilirsiniz. Bordo ceket, size biraz spor bir görünüm gibi geliyor olabilir ancak ufak dokunuşlarla spor görüntüden çıkarabilirsiniz. Şık bir papyon sayesinde harika bir damatlığa sahip olabilirsiniz.

Parlak Yakalı Damatlık Modelleri

damatlık modelleri 2017

Mat yakalı damatlıklar kadar parlak yakalı damatlıklar da 2017’nin favorilerinden oldu. Damatlar genelde damatlıklarının diğer misafirlerden farklı olmadığından ve fazla dikkat çekemediklerinden yakınırlar. Eğer sizin de böyle bir düşünceniz varsa misafirlerin tercih etmeyeceği tarzda parlak yakalı bir damatlık giyebilirsiniz. Böyle bir damatlık giyecekseniz diğer her şeyinizin mat renk olmasına özen göstermelisiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Damat Kol Düğmesi Modelleri

Mavi Renk Damatlık

damatlık modelleri 2017

Düğününüzde koyu renk, ciddi görünen bir damatlık giymek zorunda değilsiniz. Açık renk damatlıklar da düğünlerin favorisi. Özellikle yaz düğünlerinde açık renk bir damatlık tercih edebilirsiniz. Kır düğünü yapmak istiyorsanız mavi renk çok uyumlu olacaktır.

Damatlık Fiyatları 2018

Damatlık modelleri kadar damatlık fiyatları da çok önemli. Damatlık satın alacaksanız ve fiyatları hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa Damatlık Fiyatları 2018 isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!