Birbirinden Güzel Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri

1093

Gelin ayakkabısı için en çok tercih edilen modellerden biri de dantelli gelin ayakkabısı modelleridir. Siz de düğününüzde gelinliğinize uyum sağlayacak dantelli bir gelin ayakkabısı tercih etmek istiyorsanız bu yazımız sizin için ilham kaynağı olabilir.

En Güzel Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri

Özellikle gelinliğinde dantel detaylar bulunan gelinler tarafından tercih edilen dantelli ayakkabı modelleri sizin de yeni hayatınıza adım atarken ayaklarınızı süsleyebilir. İşte, birbirinden güzel dantelli gelin ayakkabısı modelleri…

Mutlaka incele:  Düğün Ayakkabıları İçin Harika Modeller

1Kenarları dantelli gelin ayakkabısı modeli

Sadece kenarları dantel detaylarla işlenen, ön tarafına kurdele yerleştirilmiş bu dantelli gelin ayakkabısı modeli sizin de hoşunuza gidebilir. Hem ince topuklu bir gelin ayakkabısı hem de dantel detaylı bir ayakkabı istiyorsanız bu ayakkabı modeli tam da size göre!

3Platform topuklu, dantelli gelin ayakkabısı modeli

Pek çok gelin tarafından tercih edilen platform topuk sizin de tercihleriniz arasındaysa bu ayakkabı modeline benzer bir ayakkabı seçebilirsiniz. Tamamı dantel kaplı olan bu ayakkabı dantel detayları olan gelinliklere oldukça uyum sağlıyor.

4Babet tercih etmek isteyenlere…

Özellikle düğün fotoğrafı çekilirken gelinlerin bir hayli yorulmasına sebep olan topuklu ayakkabılar yerine babetler tercih edilebilir. Hem şık hem de rahat olan bu ayakkabılar sizin de ilginizi çekebilir. Üstelik dantelli ayakkabı hayalinizden vazgeçmenize gerek yok! Minik taş işlemeleri ve dantel detayları ile bu ayakkabı modeli tam size göre!

Mutlaka incele:  Gelin Ayakkabısı Süsleme Malzemeleri

5Dantel ve incinin birlikteliği…

Gelinliğinizde veya aksesuarlarınızda dantelin yanı sıra inci detayı da bulunuyor olabilir. Buna uyum sağlayacak bir gelin ayakkabısı istiyorsanız bu model sizin için ilham kaynağı olabilir. Topuk kısmında bulunan inci taneleri ve kenarlardaki dantelleriyle göz alıcı bir ayakkabı!

Düğün Hazırlıkları İçin Gereken Şeyler

Düğün hazırlığınızı yapmaya başladınız mı? Bu konuda dikkat etmeniz gereken, göz ardı etmeden planlamanız gereken detaylar bulunuyor. Bu önemli noktaları sizin için kaleme aldık. Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi ve Zaman Planı yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!