Dantelli Gelinlik Modelleri 2018

Birbirinden güzel 2018 gelinlik modelleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2770

Dantelli gelinlikler, gelin adayları tarafından çok seviliyor. Danteller, gelinliklere ayrı bir hava ve gelinlerin şıklığına şıklık katıyor. Düğün günü kararlaştırılır kararlaştırılmaz gelin adayları gelinlik seçimi için kolları sıvarlar. Siz de gelinlik seçimi yapacaksanız dantelli gelinlik modelleri 2018 araştırmasına başlayabilirsiniz.

En Güzel Dantelli Gelinlik Modelleri 2018

Dantelli gelinlik modelleri 2018 araştırması yaparken farklı dantel modelleri olduğunu ve dantellerin her gelinlikte farklı kullanıldığını bilmeniz gerekiyor. Gelinliklerde dantelin düzgün bir şekilde kullanılmış olmasına özen gösterin. Dantel bir gelinliği güzelleştirebilir ya da demode gösterebilir.

Mutlaka incele:  Gelinlik Kemeri Modelleri

1Omuzları Açık Dantelli Gelinlik

Omuzları açık gelinlikler son yıllarda çok moda oldu. Eğer omuzlarınız genişse ve fazla kemikli değilse bu tarz gelinlikler size çok yakışacaktır. Üst kısmı dantelle süslenmiş böyle bir gelinlik giyerek göz alıcı görünebilirsiniz. Takı takmayı fazla sevmiyorsanız üst kısmında bu tarz danteller kullanılmış bir gelinlik tercih etmelisiniz. Bu dantel modeliyle kolye kullanmak pek doğru olmayacağı için sadece küpe takarak şık görünebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Burca Göre Gelinlik Seçimi Rehberi

2Boyundan Dantelli Gelinlik

Vintage gelinliklerden hoşlanıyorsanız ve farklı bir gelinlik giymek istiyorsanız size boyundan dantelli bu gelinlikleri önerebiliriz. Takıp çıkarılan bir parça ile gelinliğinize ayrı bir hava katabilir, istediğinizde bu parçayı çıkarabilirsiniz. Böylece düğününüzde misafirlerinizin karşısına sanki iki ayrı gelinlikle çıkmış gibi bir izlenim oluşturabilirsiniz. Boyundan dantelli bir parça ekletecekseniz bu aksesuarın tül kısımlarında çok geniş danteller olmamasına özen göstermelisiniz.

3Zarif Dantelli Gelinlik Modelleri

Zarif gelinliklerden hoşlanıyorsanız ince dantelleri olan gelinliklere bakabilirsiniz. İnce dantelleri olan gelinlikler sizi olduğunuzdan daha narin gösterecektir. İnce danteller, yaz aylarında gelinlik giymeyi düşünenler için ideal olabilir. Bu tarz bir gelinliği beyaz, düz ayakkabılarla kombinleyebilir, isterseniz yine gelinliğinizde olduğu gibi ince dantelleri olan bir ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Prenses Gelinlik Modelleri 2018 Trendleri

4Bol Dantelli Duvaklar

Gelinliğinizde çok fazla dantel olsun istemiyorsanız dantelli bir duvak yaptırabilirsiniz. Duvaklar genellikle tülden oluşuyor ve dantel çok fazla kullanılmıyor ama dantel sevenler sadece dantelden oluşan bir duvak yaptırabilir. Bu duvağın uzunluğu sizin isteğinize göre ayarlanabilir.

Kısa Gelinlik Modelleri 2018

Düğününüzde farklı bir gelinlik giymek istiyorsanız ancak nasıl bir gelinlik giyeceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız sizin için hazırladığımız Kısa Gelinlik Modelleri 2018 isimli yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!