Birbirinden Güzel Deniz Temalı Davetiye Modelleri

2456

Eğer deniz temalı bir etkinlik organize etmeyi planlıyor veya deniz kenarında, teknede bir organizasyon düzenlemeye hazırlanıyorsanız deniz temalı davetiye modellerinden birini seçerek konuklarınıza bu etkinliğe özel bir davetiye gönderebilirsiniz.

Deniz Temalı Davetiye Modelleri Fikirleri

Düğün, nişan, doğum günü partisi veya buna benzer kutlama ve etkinlikler için konuklarınıza deniz temalı davetiye göndermek istiyorsanız sizin için hazırladığımız birbirinden harika modellerden ilham alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Düğün Davetiyesi Örnekleri

1Deniz yıldızı ile süslenmiş davetiyeler

Deniz temalı davetiyelerde çoğunlukla denizi anımsatan figürler ya da ufak sembolik nesnelerden faydalanılır. Deniz yıldızı bunlardan sadece biridir.

2Davetiyenizin üzerine ufak deniz yıldızı yerleştirin

Deniz yıldızını davetiyenizin üzerine bir ip ya da kurdele ile bağlayabilirsiniz. Ayrıca davetiyenin üzerine balıkçı ağını anımsatan örnekteki gibi bir şey de yerleştirebilirsiniz. Dantele benzer görünümü ile davetiyenize zarafet katacaktır.

Mutlaka incele:  Düğün Davetiye Sözleri Önerileri

3Midyeli davetiye modelleri

Deniz temalı davetiye modellerinde en çok kullanılan sembollerden biri de midyedir. Hem sıra dışı görünümü hem de deniz teması ile etkinliğinize davet edeceğiniz konuklarınızın ilgisini bir hayli çekecektir.

4Deniz kabuğu da kullanılabilir

Deniz yıldızı ve midyenin yanı sıra deniz temalı davetiye modelleri içerisinde deniz kabuğu da kullanılıyor.

5Mavi renk çokça tercih ediliyor

Deniz temalı davetiye modelleri denizi anımsatmak adına çoğunlukla mavi renkte tasarlanır. Bu mavi renk beyaz ile dengelenir. Davetiyelerin üzerinde denizi yansıtan pek çok figür kullanılabilir. Balıklar, yosunlar, deniz kabuğu ve çok daha fazlası… Davetiye ile birlikte deniz temalı ufak hediyelikler de gönderebilirsiniz davetlilerinize.

Mutlaka incele:  Düğününüz İçin Yaratıcı Düğün Davetiyesi Önerileri

6Çocuk doğum günü partileri için…

Çocuk doğum günü partileri için de deniz temalı bir davetiye tercih edilebilir. Düğün veya nişan gibi etkinlikler için hazırlanan davetiyelere nazaran daha renkli olarak tasarlanıyor. Üzerinde çocukların hoşuna gidecek şekilde renkli balıklar, deniz atı ve yosun gibi figürler kullanılabilir. Daha fazla deniz temalı davetiye modeline göz atmak istiyorsanız aşağıda sizin için hazırladığımız diğer örneklere de bakmalısınız.

Birbirinden Güzel Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğününüze davet edeceğiniz konuklarınız için başka davetiye modellerini inceleyerek de seçiminizi yapabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız En Güzel Düğün Davetiyeleri Modelleri listesine göz atabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Merhaba,

    Midye modelli sitenizde 3 numaralı davetiyeyi beğendik fakat sipariş verme aşamasına gelemedik. Örnek numune gönderme veya nasıl satın alabileceğimiz konusunda yardımlarınızı bekliyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!