Denizde Düğün Fotoğrafları Fikirleri Ve Örnekleri

Birbirinden güzel düğün fotoğraf fikirleri için yazımızın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1414

Yaz mevsimi düğün mevsimidir ne de olsa. Her şeyin güzel olması, kır düğünleri, gelin başı derken günler günleri kovalar ve dış çekimlere sıra gelir. Yaz ayının eğlencesi ve coşkusu tabi ki deniz kenarlarından çıkar. Farklı düğün pozları arıyorsanız denizde düğün fotoğrafları için sizlere harika önerilerimiz var.

Mutlaka incele:  Düğününü Nasıl Planlarsın?: Düğüne 3 Ay Kala Yapılması Gerekenler

En Güzel Denizde Düğün Fotoğrafları

Düğün pozları dış çekim için zaman her şeyde olduğu gibi dış denizde düğün fotoğrafları için de önemli ve gereklidir. Sabah ve akşam çekimleri idealdir. Gerek güneş ışığından faydalanmanın ve renk tonlarının en canlı çıktığı an olması gerekse de güneşin tepede olduğu zaman siz gelinlikle terlemek istemezsiniz.

1Siyah Beyaz Film Gibi Biraz

En güzel gelin damat pozları için denizin renginden öte, siyah ve beyazın muhteşem asilliğiyle fotoğraflarınıza farklı hava katabilirsiniz. Nostalji seviyorum diyorsanız mükemmel seçim olacaktır.

3Ophelia Stili

Mitolojik kahramanımız gibi kendimizi denizle özdeşleştirmek isteyen gelin adayları için çok güzel bir poz, gün batımının etkisini de kaçırmamak gerek.

4Deniz Kıyısında Romantizm

Deniz kenarında eteklerimizin uçuştuğu pozlar artık revaçta, biraz kumsal, biraz sevdiğimiz, bunların hepsi bir aradaki uyumu alkışlanacak türden.

5Köpük Gelinler

Köpüklerin rengi ve gelinliğimizin uyumunu aynı karede yakalamak zaten insanı gülümsetir. Denizde düğün fotoğrafları listemizde güzel örneklerden biri ile karşı karşıyasınız.

7Sanatın Diğer Yüzü

Denizde düğün fotoğrafları, sadece damat ile gelinin birbirine baktığı fotoğraflardan öte, bir sanata dönüşebilmekte, gün batımı ve kararan renklerin karşısında bembeyaz bir gelin.

8Sevimli Deniz Pozları

Deniz ve kumsal sordular ise sizi, bu fotoğraf onlara güzel bir cevap niteliğinde.

9Her şeyin Olduğu Fotoğraf

Deniz, kumsal, dalgalar, köpükler, duvak, damat derken bu fotoğrafta her şeyin tam olduğunu fark ettik.

10Gün Batımı Aşıkları

Denizde düğün fotoğrafları önerimizde gün batımının yarattığı etki çok güzel kullanılmış, hepimizin fotoğraf skalasında olması gereken fotoğraflardan. Umarım gün batımı sizlere güzellikleri getirir.

Denizde Düğün Fotoğrafları İçin Öneriler

Dış çekime gitmeden önce, mutlaka nerede, nasıl ve hangi yerde çekilmek istediğinize karar verin, fotoğrafçınız standart uygulamalara sürüklemesine izin vermeyin. Yeni fikirlerin söz sahibi siz olun. Eğer hala gelinlik konusunda kafanız karışık ise, denize uygun gelinlik önerilerimiz bulunmaktadır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!