Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Fikirleri

1148

Çoğu kadın, kendi düğününde gelinliğin altına bir topuklu ayakkabı giyme hayali kurar. Ancak her kadın topuklu ayakkabıyla yürüme konusunda yetenekli değildir. Gelinlikle topuklu ayakkabı giymek ise gerçekten zordur. İşte böyle durumlarda imdada dolgu topuk gelin ayakkabısı yetişiyor.

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı İçin Harika Öneriler

Dolgu topuk gelin ayakkabısı hem topuklu ayakkabıyla rahat yürüyemeyen hem de bütün gece ayakta olacağını bildiği için daha rahat etmek isteyen ve topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyen gelin adayları için kurtarıcı niteliğindedir.

Mutlaka incele:  Gelin Ayakkabısı Süsleme Malzemeleri

1İşlemeli Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı

Gelin ayakkabısı deyince aklına sade modeller yerine işlemeli ve gösterişli modeller gelen gelin adaylarındansanız bu ayakkabının çok hoşunuza gideceğinden eminiz. Özellikle prenses model gelinlikler ve diğer kabarık gelinliklerle kombinleyebileceğiniz bu ayakkabı, düğününüzün en göz alıcı ayakkabısı olacaktır.

2Kır Düğünleri İçin Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı

Kır düğününde dolgu topuk ayakkabının rahatlığından şaşmak istemeyen ancak kır düğününe uygun bir ayakkabı tercih etmek isteyen gelin adayları bu ayakkabıyı çok beğenecekler. Topuğundaki hasır görünümü tam kır düğününe göre.

Mutlaka incele:  Kına Süsleri Yapımı, Modelleri ve Fikirleri

3Mavi Fiyonklu Ayakkabı

Dolgu topuklu ayakkabılar genelde normal ayakkabılardan daha dikkat çekici olduğu için gelin ayakkabılarında çok fazla renkli modeller bulunmuyor. Aslında böyle olması daha uygun. Diğer türlü biraz kaba bir görünüm ortaya çıkabilirdi. Yine de ayakkabısında renklere de yer vermek isteyen gelin adayları bu mavi fiyonklu ayakkabıyı tercih edebilirler.

4Kişiye Özel Gelin Ayakkabısı

Son yıllarda gelin ayakkabısının üzerine gelin ve damadın isimlerini yazarak çeşitli resimler çizmek ya da karikatürler eklemek trend haline geldi. Eğer siz de gelin ayakkabınızın üzerinde böyle detaylar görmek istiyorsanız bu tarz bir dolgu topuklu ayakkabı işinizi görecektir.

Mutlaka incele:  Nikah Sonrası Yemeği Nasıl Olmalı?

5Dantel Detaylı Gelin Ayakkabısı

Dolgu topukların bir avantajı da topuklarının istenildiği gibi süslenebilmesidir. Eğer gelinliğinizde olduğu gibi ayakkabınızda da dantel detaylarına yer vermek istiyorsanız bu tarz bir dolgu topuklu ayakkabının tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

En Güzel Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Dolgu topuk gelin ayakkabıları gerçekten kurtarıcı parçalar olabiliyor. Eğer siz de düğününüzde dolgu topuklu bir ayakkabı giymeyi düşünüyorsanız bu görseller de karar vermenizde yardımcı olabilir. Ayrıca Gelin Ayakkabısı Seçimi İçin Püf Noktalar isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

dolgu-topuk-gelin-ayakkabisi-6 dolgu-topuk-gelin-ayakkabisi-7 dolgu-topuk-gelin-ayakkabisi-8 dolgu-topuk-gelin-ayakkabisi-9 dolgu-topuk-gelin-ayakkabisi-10 dolgu-topuk-gelin-ayakkabisi-11 dolgu-topuk-gelin-ayakkabisi-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!