Düğün Anı Defteri Modelleri ve Fikirleri

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1521

Hayatımızın en özel anlarından biridir düğün gününü hatırlatacak anı defterinizi kendiniz tasarlamak istiyorsanız, birbirinden güzel düğün anı defteri modellerine göz atabilirsiniz.

En Güzel Düğün Anı Defteri ve Modelleri

Herhangi bir kırtasiyeden aldığınız sert kapaklı, çizgisiz kalın bir defter ile yapabileceğiniz, her biri diğerinden şık düğün anı defteri ve yapımları sizi hayalinizdeki deftere kavuşturacak.

Mutlaka incele:  2017 Nişan Dans Müzikleri Listesi

1Renkli Kalpler ve Kurdelenin Şıklığı

Kırtasiyeden alacağınız yatay sert kapaklı defterin üzerine, renkli kağıtlardan kestiğiniz kalpleri yapıştırın ve bir kurdele yardımı ile süsleyin. Üzerine yapıştıracağınız etikete, eşiniz ile kendi isminizi ve düğün tarihinizi yazmayı unutmayın!

2Dantelin Asaleti ile Düğün Anı Defteri

Eğer sizde dantelin asilliğinden vazgeçemeyenlerdenseniz bu defter tam size göre. Üstelik yapımı da oldukça kolay. Defterinizin ön kapağını dantel ile kaplayın ve tuhafiyeden alabileceğiniz parlak şeritlerle çevreleyin. Oluşturduğunuz zemini örneğimizdeki inciler, taş ve kurdele ile detaylandırın.

3Parlak Taşlar ve Dantel Kurdeleler İle Hayalinizdeki Deftere Kavuşabilirsiniz

Tül ile kapladığınız defterinizin kapağına parlak taşları gelişi güzel aralıklarla yapıştırıp, aynı taşlarla kendiniz ve eşinizin isminin baş harfini oluşturun. İki çapraz köşeye dantel kurdeleler ile fiyonk yapabilirsiniz. Tüy ve kurdele ile hazırlayacağınız kalem ise düğün anı defteri tamamlayıcısı olabilir.

Mutlaka incele:  Düğününü Nasıl Planlarsın? 8-9 Ay Kala Yapılması Gerekenler

4Terciğiniz Değişiklikten Yana İse

Eşinizin ve kendinizin isimlerinin de işlenmiş olduğu şık bir kanaviçe ile defterinizi kaplayıp, dantel kurdele ile çevreleyebilir ve küçük inciler ile süsleyebilirsiniz.

5Her Süslemenin Baş Kahramanı Keçeler

Aradığınız daha eğlenceli bir düğün anı defteri ise yapmanız gereken, herhangi bir çizgisiz defteri beyaz polar kumaş ile kaplayıp, kestiğiniz gelin ve damat figürlü keçeleri yapıştırmak. Simlerle eşiniz ve kendi isminizi yazabilirsiniz. Harika bir düğün anı defteri ve kalemi olarak göze çarpmaktadır.

6Düğün Anı Defteri Fikirleri

Evet; deri kapaklı çizgisiz bir ajanda ve tuhafiyeden alıp birleştireceğiniz şık çiçekleri sıcak silikon ile kapağa yapıştırın. Bu sade ve şık düğün anı defteri hazır. Kapağı çiçek ile detaylandırılmış beyaz deri kaplı bir kalem ile defterinizi tamamlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğününü Nasıl Planlarsın?: Düğüne 2 Ay Kala Yapılması Gerekenler

7Yapımı Oldukça Kolay Bir Model Daha…

Kapaklarını aşkın rengi kırmızıya boyayacağınız bir defteri dantel şeritler ile süsleyerek düğün anı defteri haline getirebilirsiniz.

8Düğün Anı Defteri Yazıları

İddialı renklerde seçeceğiniz bir defterin üzerine altın yaldızlı harflerle adınızı ve düğün tarihinizi yazdırarak, sade ama göz alıcı bir anı defterine sahip olabilirsiniz.

9Ahşap Oyma Kapaklı Düğün Anı Defteri

Sizi en iyi anlatan tasarımları işlettiğiniz ahşap defter kapağı ile yaratıcı ve ilgi çekici bir düğün anı defteri hazırlatabilirsiniz.

Düğününüz İçin Önemli Detaylardan Biri

Düğün gününüzde yanınızda olan dostlarınızın sizler için doldurduğu, duygu ve dileklerini paylaştığı düğün anı defteri, yıllar sonra bile düğün anılarınızın gönlünüzde sımsıcak kalmasını sağlar. Bu nedenle önemli detaylardan biridir anı defteri. Düğününüz için hangi defteri hazırlamak istediğinize hala karar veremediyseniz aşağıdaki birbirinden şık modellerimize de bakmanızı kesinlikle öneririz. Dilerseniz, Gelin Ayakkabısı Süsleme Malzemeleri – En Güzel Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!