Birbirinden Romantik Düğün Arabası Süsleme Yazıları

852

Düğün arabasının arkasında gelin ve damadın isimlerinin baş harfleri dışında bazen değişik yazılar da oluyor. Bazı çiftler tercihini esprili sözlerden yana kullanırken bazı çiftler de romantik şeyler yazmayı tercih ediyor. Düğün arabası süsleme yazıları konusunda yardıma ihtiyacınız varsa yazımızın geri kalanını okuyabilirsiniz.

Düğün Arabası Süsleme İçin Harika Fikirler

Düğün arabası süsleme, düğün gününde yaşayacağınız son tatlı telaşlardan biridir. Eğer öncesinde kararınızı verirseniz o gün ekstradan süsleme seçimiyle de uğraşmamış olursunuz. Arabanızın arkasına ne yazacağınıza ve seçeceğiniz çiçeklerin rengine önceden eşinizle karar verirseniz o gün sorun yaşamazsınız.

Mutlaka incele:  Gelin Tacı Modelleri İçin Harika Öneriler

1Bundan Sonra Seveceğim Kız Bizim Kızımız Olacak

Gelin arabanızın arkasına “Bundan sonra seveceğim kız bizim kızımız olacak.” yazdırabilirsiniz. Bu biraz iddialı bir sözmüş gibi görünse de hem olması gereken şey hem de romantik bir söz olduğu için bunu tercih edebilirsiniz. Tabii farklı olsun istiyorsanız “Bundan sonra seveceğim erkek oğlumuz olacak.” da yazdırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Çantası Hazırlığı Nasıl Olmalı?

2Bir Taneydi Onu da Ben Aldım

Yukarıdaki görseldeki arabada yazdıkları yazıda ufak bir imla hatası olsa da siz de düğün arabanız için böyle bir yazı tercih edebilirsiniz. Eğer eşinizin başka kız kardeşi yoksa ya da tek çocuksa bu yazı daha da anlamlı olabilir. Ayrıca eşinizin dünyada tek olduğunu vurgulamak isterseniz bu yazıyı yazdırabilirsiniz.

3Dünya Oydu O da Benim Oldu

Bir önceki görselde gördüğünüz yazıdan biraz daha iddialı bir şey yazdırmak istiyorsanız bu yazıyı önerebiliriz. Bu, diğerinden biraz daha romantik ve iddialı ancak oldukça da romantik. Romantik çiftlere uygun bu yazıyı gelin arabanızın arkasına yazdırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Komik Gelin Damat Fotoğrafları

4Telaşımı Hoşgör Islandığım İlk Yağmurumsun

Eşinizle çocukluk aşkıysanız ya da birbirinizin ilk sevgilisi olmuşsanız düğün arabası süsleme için arabanızın arkasına yazacağınız bir yazıyla bunu vurgulayabilirsiniz. Bunun için en uygun örnek bu görselde yer alıyor. Bu yazıyı gören herkes sizin birbirinizin ilk aşkı olduğunuzu anlayacaktır.

Düğün Arabası Seçimi İçin Alternatifler

Düğününüzde kullanacağınız arabaya henüz karar veremediyseniz sizin için en uygun araba modellerini görmek ve araba seçimi konusunda fikir edinmek için Düğün Arabası Seçimi İçin Alternatifler isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!