Düğün Davetiye Modelleri için Muhteşem Öneriler

En güzel düğün davetiye modelleri için yazının sonunda bulunan galeriye de göz atmanızı öneririz..

2021

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştireceğiniz anı sabırsızlıkla beklemek en doğal hakkınız. Yıllardır hayalini kurduğunuz düğünü planlarken her detaya ayrı çaba göstermek zor olsa da o özel günde sizi ve davetlilerinizi mutlu hissettirmek için her şey kusursuz olmalı. Düğün ile ilgili detaylar söz konusu olunca sınırsız düğün davetiye modelleri arasından birine karar vermek pek kolay olmuyor. Düğününüzün konseptine uygun bir davetiye bulamadıysanız hala bu yazımız tam size göre.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Magnet Davetiye Modelleri

En Güzel Düğün Davetiye Modelleri

Düğün davetiyeleri, bir düğünün nasıl olacağı hakkında konuklara fikir verebilir. Davetlilerinizin düğün davetiyenizi ellerine alır almaz etkilenmesini istiyorsanız sıradan seçimlerden uzak durarak onları şaşırtabilirsiniz.

1Üç boyutlu davetiye modelleri

Gün geçmiyor ki yeni trendler düğün davetiyelerine de yansımasın. Üç boyutlu tasarım akımından davetiyeler de nasibini almış olacak ki bu modeller en popüler davetiye modelleri arasında yer alıyor. Siz de davetlilerinizi şaşırtacak ve hatıra olarak saklanmaya değecek bir model arıyorsanız farkınızı ortaya koyacak üç boyutlu davetiyeleri tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Davetiyesi Sözleri 2018 Trendleri

2Dantel detaylı davetiye modelleri

Dantel detayları olmadan bir düğün düşünmek mümkün değil. Özellikle romantik bir düğün planlıyorsanız davetlilerinize onları nasıl bir ortamın beklediği hakkında ipucu vermek için dantel detaylı davetiyeleri kullanabilirsiniz.  Sade ama şık tasarımları tercih edenlerin seveceğine emin olduğumuz bu davetiyeler özellikle kumsal ve kır düğünü düşünenler için ideal.

3Klasik davetiye modelleri

Ben geleneklerden şaşmam diyorsanız günümüze uygun şekilde modernize edilmiş klasik düğün davetiyeleri tam size göre. Amacına uygun olarak mekan ve zaman konusunda davetlilerinizi bilgilendirerek görevini başarıyla yerine getiren bu davetiyeleri ufak dokunuşlar ile kişiselleştirmek mümkün.

Mutlaka incele:  El Yapımı Düğün Davetiyesi Modelleri

En Güzel Düğün Davetiyesi Sözleri

Düğün davetiyenizi seçtiyseniz sıra davetiyenin içinde yer alacak etkileyici düğün davetiyesi sözlerine karar vermekte. İster komik isterseniz de romantik sözler ile misafirlerinizi düğününüzden haberdar ederken nasıl bir düğün olacağı hakkında ipuçları da sağlayabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz birbirinden farklı ve yaratıcı düğün davetiyesi sözlerine göz atarak fikir edinebilirsiniz. Diğer düğün davetiyesinin yanında dilerseniz, düğün davet videosu da yaptırabilirsiniz, özellikle Facebook ve diğer sosyal medya paylaşımları için oldukça ideal olabiliyor.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!