Birbirinden Güzel Düğün Davetiyesi Örnekleri

En güzel düğün davetiyesi fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1393

Evlenecek çiftler düğünleriyle ilgili her ayrıntıya önem verirler. Düğünün habercisi olan davetiyeler aylar öncesinden hazırlanır. Davetiye bulmak da çiftlerin zorlandığı konulardan biri. Düğününüz için düğün davetiyesi örnekleri incelemek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

En Güzel Düğün Davetiyesi Örnekleri

Birbirinden modern ve güzel düğün davetiyesi örnekleri sayesinde, düğününüze gelecek misafirlere uzun süre saklanacak bir davetiye için fikir edinebilirsiniz. Davetiyenize henüz karar veremediyseniz sizin için hazırladığımız davetiyelerden beğendiğiniz birini seçebilir ya da davetiyelerimizden fikir edinebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Davetiye Modelleri

1Papatya Temalı Davetiye

Davetiyelerde sadeliği sevenler papatya temasını kullanabilirler. Üzerinde papatyalar olan bir davetiye kır düğünleri için de çok uygundur. Papatyalar davetiyenize hoş ve modern bir hava katarlar. Kokulu davetiyeler de son yılların modası üzerinde papatyalar olan, kır çiçekleri kokusu taşıyan bir davetiye herkesin çok hoşuna gidecektir.

2Vosvoslu Düğün Davetiyesi

Çok fazla kullanılmayan temalardan hoşlanıyorsanız ve nostaljik görünümlü davetiyeleri seviyorsanız üzerinde Vosvos olan bir davetiye bastırabilirsiniz. Vosvosun rengine kendiniz karar verebilirsiniz ama eğer görseldeki tarzda, çiçeklerle süslenmiş bir sokağa park edilmiş Vosvos olacaksa, çiçeklerle Vosvos’un birbirine yakın renklerde olması hoş bir ayrıntı olacaktır. Böyle bir davetiye kullanacaksanız düğün arabası olarak Vosvos kullanmanız hoş bir detay olarak misafirlerinizin aklında yer edinecektir.

Mutlaka incele:  El Yapımı Düğün Davetiyesi Modelleri

3Nikah Cüzdanı Davetiye

Klasik davetiyeler yerine esprili davetiyelerden hoşlanıyorsanız size nikah cüzdanı formatındaki bu davetiyeyi önerebiliriz. Bu tarz davetiyeler biraz yaygınlaştı ama yine de hala çok beğeni topluyor. Nikah cüzdanı şeklinde davetiye yaptıracaksanız isterseniz karikatür kullanabilirsiniz ama daha gerçekçi olmasını istiyorsanız kendinizin ve eşinizin fotoğrafını da “Fotoğraf” bölümüne koydurabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Ankara Düğün Davetiyesi Firmaları

4Venedik Temalı Davetiye

Venedik, “Aşk” denilince akla gelen ilk şehirlerden biridir. Aşkınız Venedik’te başlamamış olsa bile düğün davetiyeniz Venedik temalı olabilir. Venedik’in güzel manzarasının resmedildiği bu hoş davetiye herkesin beğenisini toplayacaktır. Davetiyenin genel renkleri de resimle uyumlu olursa ortaya çok daha güzel bir davetiye çıkar.

En Güzel Resimli Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğün davetiyenizde çizimler ya da manzara resimleri kullanmak yerine kendi fotoğraflarınızı da kullanabilirsiniz. Fotoğraflı davetiyeler hala düğün davetiyelerinde sıkça tercih ediliyor. En güzel resimli davetiyeler için En Güzel Resimli Düğün Davetiyesi Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!