Düğün Davetiyesi Sözleri 2018 Trendleri

1692

Düğün davetiyelerin tasarımları kadar üzerindeki sözler de önemlidir. Bazı insanlar şiirlerden hoşlanırken bazıları da kısa bir cümleyle sevdiklerini bu mutlu günlerinde yanlarında görmek istediklerini belirtirler. Düğün davetiyesi sözleri her sene değişiyor diyemeyiz ama mutlaka tren bazı sözler oluyor. 2018 yılının trendlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Sözleri 2018 Trendleri

Düğün davetiyesi sözleri yıllara göre farklılık göstermiyor. Bir söz bazen 10 sene boyunca davetiyelerde görünüyor. Davetiyelerin üzerindeki sözler genellikle o dönemki trendlere göre değişiyor. Teknoloji ve sosyal medyanın etkisi bazen davetiye sözlerinde de görülebiliyor.

Mutlaka incele:  Ankara Düğün Davetiyesi Firmaları

1Dini Sözler

Düğün davetiyelerinde son yıllarda dini sözlere de fazla yer veriliyor. Dini düğünlerin sayısının da artması sebebiyle düğün davetiyelerinde dini sözler artış gösteriyor. Dini sözler yazmak için sadece dini bir düğün yapmanıza gerek yok. İsteyen herkes davetiyesinde dini sözler kullanabilir.

” Allah (c.c)’in emri Sevgili Peygamberimiz
(s.a.v)’in sünneti yerine getirmek
İslam toplumunun temelini oluşturan
Aile’yi teşekkül ettirmek için
İlk adımı atmış bulunuyorlar.
Bu hayırlı günde sizleri de aramızda
Görmekten mutluluk duyarız.”

Mutlaka incele:  El Yapımı Düğün Davetiyesi Modelleri

2Romantik Sözler

Düğün için en uygun olan davetiye sözleri elbette romantik sözlerdir. Romantik sözleri kendiniz de yazabilirsiniz. Kendi aşk hikayenizi kendi sözlerinizle anlatarak güzel bir davetiye yazısı hazırlayabilirsiniz. Eğer bu konuda pek başarılı olduğunuzu düşünmüyorsanız imdadınıza romantik davetiye sözleri yetişecektir. Pek çok seçenek arasından en beğendiğinizi davetiyenize yazdırabilirsiniz.

“Kader tanıştırdı bizi
Çok seviyoruz birbirimizi
Dağlar girse aramıza ayıramaz ikimizi
Bekliyoruz sizleri
Unutmayın bizleri
Bu mutlu günümüze
Bekliyoruz hepinizi”

3Kısa Davetiye Sözleri

Davetiyenize yazdıracağınız sözler uzun olmak zorunda değil. Bazı insanlar uzun sözlerden hoşlanmıyor. Düğünlerine çağırdıkları insanlara kısa bir mesaj iletmek onlar için yeterli oluyor. Düğününüze insanları kısa ve öz bir şekilde davet etmek istiyorsanız birkaç kelimeden oluşan bir söz yazdırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Gelin Damat Çizimleri ve Karikatürleri

“Birlikteliğimizi evliliğe götüren
Yolda mutluluğumuzu sizinle
Paylaşmayı diliyoruz.”

4Komik Davetiye Sözleri

Evlilik ciddi bir müessese olsa da davetiyenizde komik sözlere yer verebilirsiniz. İnsanlar güldükleri şeyleri kolay kolay unutmazlar. Daha düğüne gelmeden onlar gülümsetmek istiyorsanız davetiyenize komik sözler yazdırabilirsiniz.

“El ele tutuşurken
Saadet yolculuğuna
Veda ediyoruz
Bekarlığın sultanlığına
Eğer uğurlamak isterseniz bizi
Düğünümüze bekleriz sizi .

2017 Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün davetiyesi yaptıracaksanız ve fiyatlar hakkında bilginiz yoksa 2017 Düğün Davetiyesi Fiyatları isimli yazımız, düğün davetiyesi fiyatları ile ilgili bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!