Birbirinden Güzel Düğün Karşılama Panosu Fikirleri

Birbirinden ilginç düğün fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın.

1262

Düğün gecenizde misafirlerinizi karşılamak için bir pano hazırlamayı hiç düşündünüz mü? Son yıllarda oldukça trend olan bu akımı sadece düğünlerde değil bütün organizasyonlarda görmeye başladık. İster kınanızda, ister doğum günlerinde ister de düğününüzde bu tarz bir pano yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Düğün karşılama panosu, konseptinize göre değişkenlik gösterebilecek bir şey. Ne tarz bir konsepti var düğününüzün? Hangi renkler daha ağırlıklı? Bütün bu soruların cevapları aslında karşılama panonuzun tasarımını ortaya çıkaracaktır. Ayrıca bu tarz bir pano düğün yeri eğer karışıksa veya birden fazla organizasyon varsa yönlendirme için de kullanılabilir.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Masa Sandalye Giydirme Örnekleri

Düğün Karşılama Panosu Tasarla

Düğün karşılama panosu tasarımları, ahşap, cam ve kumaş tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Düğün konseptinize uygun olarak öncelikle hangi maddeden karşılama panosu yapacağınıza ya da yaptıracağınıza karar vermeniz önemli. Sizin favori panonuzu yorum bölümüne bırakarak, bizlere fikir verebilirsiniz.

Ahşap Düğün Karşılama Panosu

Kır düğünlerine çok yakışan bu panolar, doğa ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Sadece kır düğünlerinde değil deniz kenarında yapılan düğünlerde veya otellerin bahçelerinde yapılan düğünlerde de kullanabilirsiniz. Tabi üzerine yazdırmak istediğiniz şeyler de tamamen sizin vereceğiniz bir karar. Genel olarak gelin ve damadın isimleri yazılıp ‘Hoşgeldiniz’ yazılıyor. Eğer yönlendirme yapılacaksa da bunu okla yapabilirsiniz. Bu oldukça standart olan bir pano yazısı. Sizler çok daha yaratıcı şeyler yapabilirsiniz. Gelen misafirlerinizin bu panonun üzerine not yazmasını talep edebilirsiniz. Daha sonrasında ise bu pano bir anı olarak kalabilir. Lazer kesim ile yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz tebeşir ile yazabileceğiniz bir tahta da kullanabilirsiniz. Böylece daha vintage bir görünüm olacaktır. Çevresini de tüllerle ve çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi ve Zaman Planı

Cam / Aynalı Düğün Karşılama Panosu

Oldukça şık ve zarif bir seçenek olduğunu söylemek gerek. Özenle seçilmiş bir çerçeve, üzerine altın renginde veya beyaz olarak yazılmış yazılar. Bu tarz pano sayesinde düğün gecenizin bütün zarafeti henüz girişten belli olur. Çevresinde başka herhangi bir süslemeye gerek olmayacaktır. Otel düğünlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Üzerine çok fazla bir şey yazmaya bile gerek yok. Gelin ve damadın isimleri, güzel bir font ile beraber sade ve şık durur. Görüntüsü her şeyi anlatmaya yeterli olacaktır.

Mutlaka incele:  Düğün Müzikleri İçin En İyi Öneriler

Kumaştan Düğün Karşılama Panosu

düğün karşılama panosu

Salaş ve retro bir görüntü vermek için oldukça iyi bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Düğününüzün genel rengi ile uyumlu bir tasarım yaparsanız gelen konuklar için harika bir karşılama olacaktır. Kır düğünleri için ahşap panolar haricinde güzel bir alternatif. İki ağaç arasına asabilirsiniz. Düğün çekimlerinde de kullanılabilir bir aksesuar olabilir. 

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!