Düğün Kartları Modelleri, Yazıları ve Tavsiyeleri

Birbirinden güzel düğün aksesuarları için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1215

Hayalinizdeki düğün için hazırlık yaparken sevdiklerinizi düğününüze nasıl davet edeceğiniz de önem taşıyor. Düğün kartları, içerisinde sevdiklerinize özel mesajı ve anlamlı tasarımıyla bu görevi başarıyla yerine getiriyor. Düğününüze günler kala düğün kartları için seçiminizi yapmanızda fayda var.

En Güzel Modelleriyle Düğün Kartları

Düğününüz ne kadar sizi ve tarzınızı yansıtıyorsa seçeceğiniz düğün kartları da tamamen sizi yansıtmalı. Düğün temasına ya da aşk hikayenize uygun bir düğün kartı ve yazısı seçerek sevdiklerinizi düğününüze en iyi şekilde davet edebilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz en iyi düğün kartları ve yazıları.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Nikah Çikolatası Modelleri ve Fiyatları

1Sade ve Bir O Kadar Da Şık

Düğün teması olarak en çok akla gelen renklerden biri olan beyaz, sadeliği ve masumiyeti simgeler. Siz de düğün temanızda bu rengi kullandıysanız ve gelinliğiniz ile uyum sağlamasını istiyorsanız beyaz düğün kartları tercih edebilirsiniz. Üzerindeki çiçekler ve anlamlı yazı sevdiklerinizi mutlu edebilir.

3Gelin-Damat Figürlü Modeller

Daha farklı ve eğlenceli düğün kartları arayışındaysanız bu gelinlik ve damatlık temalı kartlar tam da size göre. İçerisine sevdikleriniz için sevgi dolu bir yazı yazmanız yeterli.

4Samimiyet İçeren Düğün Kartı Tasarımları

Özellikle genç çiftler için samimiyet dolu düğün kartı çok daha ideal. Düğün kartınızdaki yazıyı seçerken fazla romantik ya da aşk dolu olması için kendinizi zorlamak yerine samimi bir yazı tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Gelin Damat Çizimleri ve Karikatürleri

5Sevimli Düğün Kartı Modelleri

Düğününüzün çok fazla klişelerle dolu ve ciddi olmasını istemiyorsanız daha sevimli detaylar kullanabilirsiniz. Karikatür içerikli bu harika düğün kartlarını hem siz hem de sevdikleriniz gülümseme ile karşılayabilir.

6Gösterişli Düğün Kartı Tasarımı

Masallardaki gibi bir düğün ile dünya evine girmeye hazırlanıyorsanız, elbette düğün kartınız da bir o kadar gösterişli olmalı.

2017 Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün davetiyesi hakkında daha fazla fikre ihtiyaç duyuyorsanız daha önce derlediğimiz 2017 Düğün Davetiyesi Fiyatları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!