Düğün Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri

782

Düğün, sonsuz mutluluğa atılan son adımdır. Bu nedenle her anı çok özeldir. Bu anları ölümsüzleştirmek, aradan kaç sene geçerse geçsin anıların ilk günkü gibi taze kalmasını sağlamak için düğününüzde bolca fotoğraf çekmenizi öneriyoruz. Düğün fotoğraflarınızı renklendirmek için düğün konuşma balonları kullanabilirsiniz.

En Güzel Düğün Konuşma Balonları

Düğün konuşma balonları bütün düğünlerin gözdesi. Konuşma balonları düğün boyunca elden ele gezecek. Günün sonunda sosyal medyada konuşma balonlarıyla çekilmiş çok eğlenceli fotoğrafları “like”lamaktan da çok zevk alacaksınız.

Mutlaka incele:  Kayseri Düğün Salonları

1Damat-Gelin Gözlüklü Düğün Konuşma Balonları

Damat ve Gelin yazılı bu gözlüklü konuşma balonları son yılların en çok kullanılan konuşma balonlarından. Bu konuşma balonlarını sadece düğünde değil, dış mekan fotoğraf çekimlerinde de kullanarak çok hoş kareler çekebilirsiniz.

2Hashtagli Düğün Konuşma Balonları

Hashtagler sosyal medyada özellikle twitter ve instagramda sıkça kullanılıyor. Düğün fotoğraflarınızı sosyal medyada paylaşırken kullanılacak bir hashtag belirlerseniz insanlar da bu hashtagleri kullanarak fotoğrafları yükler ve herkes geceyi bu fotoğraflardan takip edebilir. Bir hashtag belirlediyseniz bunun için konuşma balonu yaptırmayı unutmayın.

Mutlaka incele:  Düğün Ayakkabıları İçin Harika Modeller

3Romantik Çiftler İçin Romantik Düğün Konuşma Balonları

Romantik çiftlerin konuşma balonları da en az kendileri kadar romantik oluyor. Düğününüzde fotoğraf çektirmek için kullanabileceğiniz birbirinden romantik sözler yazılı olan bu konuşma balonları ile herkesin beğenisini toplayabilirsiniz. Bu konuşma balonlarını yine dış çekim fotoğraflarınızda da kullanarak birbirinden güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz.

4“Resmen Evlendik” Konuşma Balonu

Düğününüzün başından sonuna kadar konuşma balonları kullanabilirsiniz. Bu zaten sizin düğününüz istediğinizi, istediğiniz kadar yapmakta özgürsünüz. Düğün bittikten sonra da duygularınızı konuşma balonuyla ifade edebilirsiniz. Üstünde “Resmen Evlendik” yazan bir konuşma balonuyla finali yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Yörük Düğünü Nasıl Yapılır?

Doğada Düğün Fotoğrafı Çekimi

Düğün konuşma balonları fikirlerimizden sonra dış mekanda çekilen düğün fotoğrafları iç mekana göre her zaman daha avantajlı oluyor. Hava durumunu hesaba katmazsanız dışarıda fotoğraf çektirmenin dezavantajı yok bile diyebiliriz. Dışarıda düğün fotoğrafı çektirecekseniz mutlaka doğada da birkaç poz çektirmenizi tavsiye ediyoruz. Doğanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkartmak ve destansı fotoğraflar çektirmek isterseniz kendinizi doğanın kollarına bırakabilirsiniz. Doğada düğün fotoğrafı çektirmekle ilgili ihtiyacınız olan bütün bilgileri En Güzel Doğada Düğün Fotoğrafları isimli yazımızdan edinebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!