Düğün Paketleri Konya Önerileri ve Tavsiyeleri

En iyi Konya düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

768

Günümüzde mobilya satın alırken her mobilyayı tek tek satın almak biraz daha pahalı olabiliyor. Ev hazırlıkları yaparken de bütçeye göre davranmak, alışverişi ona göre planlamak gerekiyor. Mobilya mağazaları da artık bu durumu iyice keşfettiler ve buna göre kampanyalar hazırlıyorlar. Ünlü mobilya mağazalarından düğün paketleri satın alarak mobilyalarınızı daha uygun fiyata tamamlayabilirsiniz. Düğün paketleri Konya ilinde de satılıyor.

Düğün Paketleri Konya Önerileri

Düğün paketleri Konya ilindeki mağazalarda da satılıyor ancak biraz daha fazla seçenek isterseniz diğer illerdeki mağazalara da bakabilirsiniz. Pek çok mobilya firması düğün paketi satın alanlara Türkiye’nin her yerinde ücretsiz montaj ve kurulum hizmeti veriyor.

1Moda Life

Moda Life, “Türkiye’nin Düğün Paketçisi” sloganıyla uzun yıllardır ekonomik düğün paketleri satıyor. Evinizin mobilyalarına çok fazla bütçe ayıramıyorsanız sizin için önerebileceğimiz en uygun yer Moda Life olacaktır. Moda Life’den 4000 TL’den başlayan fiyatlarla düğün paketi satın alabilirsiniz. Moda Life’de satılan en pahalı düğün paketinin fiyatı ise 15000 TL.

2Yıldız Mobilya

Yıldız Mobilya’da Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti sunan mağazalardan birisi. Düğün paketlerinde 12 taksitle ödeme seçeneği var. Nakit olarak öderseniz de %8 nakit indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Yıldız Mobilya’da 6000 TL’den başlayan fiyatlarla düğün paketi satın alabilirsiniz. Mağazada satılan en yüksek düğün paketinin fiyatı 22000 TL. Düğün paketi için biraz fazla bütçe ayırma imkanınız varsa Yıldız Mobilya’nın ürünlerine göz atabilirsiniz.

3Mobilyam İnegöl’den

Mobilyam İnegöl’den mağazaları isminden de anlaşıldığı üzere Bursa, İnegöl kökenli. Burada satılan mobilyaların fiyatı çok uygun değil. Düğün paketlerinin fiyatı 8750 TL’den başlıyor. 21.300 TL’ye kadar çıkıyor. Eğer düğün paketi için çok uygun fiyatlar aramıyorsanız Mobilyam İnegöl’den mağazalarında satılan ürünlere göz atabilirsiniz. Burada satılan ürünler Türkiye’nin her yerine ücretsiz nakliyat seçeneğiyle adresinize kadar gönderiliyor.

Oturma Odası Dekorasyonu İçin Harika Fikirler

Oturma odası gün içinde bolca vakit geçirilen bir yerdir. Bu nedenle dekorasyonunun güzel olması ve kullanışlı bir tasarıma sahip olması gerekir. Mobilyalarınızın, televizyonun yerinin doğru olması ve kullanılan aksesuarların da odanın genel tasarımıyla uyumlu olması önemlidir. Sizin için hazırladığımız Oturma Odası Dekorasyonu İçin Harika Fikirler isimli yazımızdan dekorasyon fikirleri edinebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!