Düz Gelinlik Modelleri 2017 Modası ve Trendleri

930

Düğününüzde sade ve zarif bir gelin olmak istiyorsanız düz gelinlik modelleri tam da size göre. Küçük detayları göze çarpan, minik ışıltılar barındıran ve sizi minimal bir stile kavuşturan düz gelinlik modelleri görmek ister misiniz? İşte hem fikir edinebileceğiniz hem de hayran kalacağınız düz gelinlik modelleri.

Sadeliğin sırrı; düz gelinlik modelleri

Son yıllarda düğün modasında minimalist stil ön plana çıkıyor. Sade ama bir o kadar da şık seçimler yaparak stil sahibi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Siz de duru bir güzelliğe sahip bir gelin olmak istiyorsanız düz gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Özel Dikim Gelinlik Fiyatları ve Modelleri

1Straplez Gelinlik Modelleri

Düz gelinliklerde en ön plana çıkan gelinlik modeli hiç kuşkusuz straplez gelinlikler. Omuzları son derece güzel gösteren, sade görünen ve kullanacağınız saç model, makyaj ve aksesuarlara göre şekillenebilen bu düz gelinlik modellerini düğününüzde tercih edebilirsiniz.

2Kemerli Düz Gelinlik Modelleri

Düz gelinlik dendiğinde hiçbir detayı ya da ışıltısı olmayan gelinlikleri düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Düz gelinliklerde küçük de olsa ışıltı veya detay kullanarak şık olmak mümkün. Bunun en güzel yolu da taşlarla süslenmiş kemer kullanmak. Böylece belinizi daha ince gösterebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Farklılık Arayanlar İçin Özel Tasarım Gelinlikler ve Fiyatları

3Tül Etekli Düz Gelinlikler

Düz gelinlik modellerinde kumaş seçimi de oldukça önemli. Etek kısmı tamamen tülden oluşan bu gelinlikler ise sadeliğin ne kadar zarif göründüğünü kanıtlıyor. Üst kısmında işleme ya da dantel ile hareket kazanan bu gelinliğin tüllü uzun eteği kuğu gibi görünmenizi sağlayabilir.

4İnce Askılı Gelinlikler

Düz gelinliklerde straplezin yanı sıra çok ince askılar da oldukça şık bir görünüm oluşturuyor. Eğer askılı bir gelinlik tercih etmek istiyorsanız tercihinizi ince askılardan yapmanızda fayda var. Zarif ve Helenistik stili barındıran bu gelinlikleri kır düğünleri için tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Straplez Gelinlik Modelleri

5Dantelli Düz Gelinlik Modelleri

Dantelin yeri gelinlik dünyasında vazgeçilmezdir. Siz de hem sade bir gelin olmak hem de sade görünmek istiyorsanız dantelli düz kesimli gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Tamamı dantelli modellerin yanı sıra yalnızca üst kısmı dantelli olan modeller de oldukça şık.

2017 Gelinlik Modelleri Prenses, Kabarık, Dantelli Tasarımlar

Gelinlik konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız daha önce derlediğimiz 2017 Gelinlik Modelleri Prenses, Kabarık, Dantelli Tasarımlar başlıklı yazımız da fikir verebilir.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!