En Güzel Düğün Davetiyeleri Modelleri

1218

Herkes en güzel düğün davetiyeleri kendi davetiyesi olsun ister. En güzel davetiyeyi bulmak sandığınız kadar zor değil. Davetiye ararken sevmediğiniz tarzları daha net anlarsınız ve bir süre sonra ne istediğinizi ya da ne istemediğinizi çözmeye başlarsınız.

En Güzel Düğün Davetiyeleri

En güzel düğün davetiyeleri titiz araştırmalarınızla bulunabilir. Davetiyeden beklentinizin ne olduğunu bilmeniz sizi sonuca çok daha çabuk götürecektir. Gösterişli bir davetiye mi istiyorsunuz yoksa sade davetiyelerden mi hoşlanıyorsunuz? Peki esprili davetiyeler mi hoşunuza gidiyor yoksa ciddi davetiyeleri mi seviyorsunuz? Daha çabuk karar verebilmek için neyi sevip sevmediğinizi keşfedin.

Mutlaka incele:  Fotoğraflı Düğün Davetiyesi Modelleri

1Kedili Düğün Davetiyeleri

Kedisever bir çiftseniz davetiyenizde de sevimli kedilerden yardım alabilirsiniz. Gerçek kedi fotoğrafı koymanıza gerek yok. Karikatür kediler de olabilir. Bu kedilerin sevimliliği herkesin gülümsemesini sağlayacaktır.

2Kaset Şeklinde Düğün Davetiyeleri

Biraz nostalji yapmak ister misiniz? Kasetler artık nostaljik sayılıyor. Kasetlerin yerini artık Cdler hatta flash bellekler aldı. Düğün davetiyesi olarak kaset şeklinde bir davetiye göndererek herkesi biraz geçmişe götürebilirsiniz. Bu davetiye değişik ve hoş bir seçim olacak.

Mutlaka incele:  Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri

3Davetiyenize Kelebekler Kondurun

Kelebekler doğadaki en güzel canlılardan biri. Onların ahenkle dans eden rengarenk kanatları insana yaşama sevinci aşılıyor. Misafirlerinize dağıttığınız davetiyelerle onları sıcak günlere götürmek ister misiniz? Cevabınız evetse bu rengarenk kelebeklerin konduğu şık davetiyeyi en güzel düğün davetiyeleri olarak seçebilirsiniz.

4Hikayeli Düğün Davetiyeleri

En güzel düğün davetiyeleri modelleri misafirlerinize minik bir hikaye anlatabilirsiniz. Nasıl tanıştığınızı, bu günlere nasıl geldiğinizi sevimli bir karikatürle anlatmak istiyorsanız biraz uzun bir davetiyeye ihtiyacınız var.

Mutlaka incele:  En Güzel Düğün Davetiyesi Hazırlama Örnekleri ve Fikirleri

5Karikatürlü Romantik Düğün Davetiyesi

Karikatürlü davetiyeler de bazen çok romantik olabiliyor. Titanic filmini anımsatan bu davetiye de bunun en güzel örneklerinden biri. Bu sevimli ve romantik davetiye herkesin favori davetiyeleri arasına girecektir.

Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri

Karikatürlü davetiyeler son yıllarda çok moda. Düğün nerde yapılıyor olursa olsun bu karikatürlü davetiyeler uygun oluyor. Ayrıca eğer resim çizme yeteneğiniz varsa kendi davetiyenizi kendiniz bile tasarlayabilirsiniz. Ancak böyle bir yeteneğiniz yoksa da üzülmeyin Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri isimli yazımızdan davetiye örneklerini inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!