Kısa Düğün Elbiseleri

1826

İlkbahar ve yaz dönemi, düğün mevsimi olarak bilinir. En çok düğün, nişan gibi törenler bu aylarda yapılır. Havaların sıcaklamasıyla birlikte artan düğünler, sizi de heyecanlandırıyor olabilir. Uzun elbiselerle zar zor adımlar atacağınızı ya da gönlünüzce dans edemeyeceğinizi düşünerek, tercihinizi kısa elbise modellerinden yana yapmalısınız.

Kısa Düğün Elbiseleri

Birçok farklı model seçeneği olan kısa düğün elbiseleri arasında kendi zevkinize ve de tarzınıza uygun modeller bulabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz en güzel kısa düğün elbiseleri..

Mutlaka incele:  Gelin Damat Tişörtleri

1Ne Giysem Telaşı…

Ne giysem telaşına düşerek, yakınınızın, arkadaşınızın, ailenizden birinin ya da iş arkadaşınızın düğünü için başlayan geri sayımla birlikte endişe duyuyor olabilirsiniz. Havalar ısınmışken gideceğiniz düğünlerde kısa elbiseler giymeye ne dersiniz?

2Rahatlık İçin Kısa Düğün Elbiseleri

Kısa düğün elbiseleri, birçok kadının ilk tercihlerinden biri oluyor. Eğer rahat hareket etmek istiyor ve fiziğinize de güveniyorsanız kesinlikle kısa bir elbise giymeyi tercih etmelisiniz. Mini, diz üstü ya da diz altı elbiseler arasından seçim yaparak, katılacağınız düğünde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

3Kısa Düğün Elbiseleri İçin Uygun Ayakkabı

Bu tarz elbiseler giyerken ayakkabınızın da dikkat çekeceğini unutmayın. Bacaklar ve ayakkabılar ön planda olduğu için kombininizi uygun şekilde yapmanızda fayda var. Payetli kısa elbiseler, restoran düğünleri için ideal olabilir. Şık bir yerde yapılacak bir düğün törenine davetliyseniz bu tarz bir elbise tercih edebilirsiniz. Elbise seçerken moda trendlerine de uymak istiyorsanız kesinlikle halter yaka elbiselere göz atmalısınız. Bu yakaya sahip elbiseler omuzlarınızı geniş göstererek hoş bir görünüm sağlar.

Mutlaka incele:  Gelin Çantası Hazırlığı Nasıl Olmalı?

4Renkli Kısa Düğün Elbiseleri

İlkbahar ve yaz ayları vitrinlerin ve neredeyse tüm moda dünyasının renklendiği mevsimlerdir. Siz de bu mevsimin enerjisini taşıyacak renkli kısa elbiseler tercih edebilirsiniz.

5Pudra Renkli Kısa Düğün Elbiseleri

Özellikle mavi ve pudra pembesi bu yılın en moda renkleri. Düz mavi ya da iki renkli, dantelli ya da tüllü detaylara sahip kısa elbiselerle bir düğün için ideal görünümü oluşturabilirsiniz. Kısa elbiseler düz bir forma sahip olabileceği gibi çan etekli ya da dar da olabilir. Fiziğinize güveniyorsanız dar ve mini elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak kalça bölgenizde fazlalıkların olduğunu düşünüyorsanız çan etekli kısa elbiseler sizin için uygun olacaktır. Bu tür elbiseler beli ince göstererek ilgiyi üst kısma taşır.

Mutlaka incele:  Gelinin En Yakın Arkadaşına Tavsiyeler

6Trend Kısa Düğün Elbiseleri

Son dönem elbise trendleri arasında birçok model bulunuyor. Bunların ilki tek kollu elbise modelleri. Bir tarafı straplez diğer tarafı uzun kollu şekilde tasarlanan bu elbiseler, oldukça popüler.

7Dantelli Kısa Düğün Elbiseleri

Ayrıca dantel elbiseler de vitrinleri süsleyen bir diğer elbise modeli. Üst kısmı farklı etek kısmı farklı renkteki elbiseler de son dönem birçok kadının ilk tercihleri arasında yer alıyor. İki renkli elbiseler ayakkabı ve çanta konusunda da kombin rahatlığı sağlıyor. Bu tarz kısa bir elbiseyi düğünde giyebilir ve şık bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Elbise seçerken vücut tipinize en uygun formda tasarlanmış elbiselerden yana tercih yaparsanız daha iyi sonuç alırsınız.

Sade Elbise Modelleri için Süper Fikirler

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!