En Komik Düğün Davetiyeleri

Birbirinden güzel düğün davetiyesi fikirleri için yazımızın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2915

Düğün hazırlıkları içerisinde önemli bir yer tutan davetiye seçimi, çiftler için kimi zaman zor kimi zaman ise eğlenceli bir süreçtir. Eğer eğlenceli ve insanları güldürmekten hoşlanan bir çiftseniz, sizin için harika komik düğün davetiyeleri fikirlerini derledik.

Komik Düğün Davetiyeleri İçin Öneriler

Düğüne davet etme işlemini daha eğlenceli bir hale getirmek ve her hatırlandığında insanların yüzünde gülümseme oluşturacak davetiyeler ister misiniz? İşte davetiye seçiminizde size yardımcı olabilecek ve fikir verebilecek en komik düğün davetiyeleri.

Mutlaka incele:  2017 Nişan Giriş Müzikleri Listesi

1Zaman Çizelgesi

Davetiyede hangi saatlerde neler yapılacağını bir zaman çizelgesiyle anlatarak eğlenceli bir davetiyeye ulaşabilirsiniz. Yüzük takılma, yemek yenme, dans etme ve bitiş şeklinde bir zamanlama yaparak hem düğünü planlayabilir hem de davetlilerinizi gülümsetebilirsiniz.

2Karikatür

Eğlenceli ve komik davetiyelere örnek olarak verilebilecek en yaygın tasarım, çiftin bir fotoğrafının karikatür şeklinde bir resminin olduğu davetiyeler. Siz de sevdiklerinizin eline geçtiğinde onları gülümsetebilecek bir davetiye istiyorsanız karikatürünüzü yaptırarak davetiyenize ekleyebilirsiniz. Komik düğün davetiyeleri sözleri ile harika bir tasarım oluşturabilirsiniz.

3İlaç Kutusu

Son dönemlerde artık trend haline gelmiş hem ilginç hem de komik bir davetiye şekli olan ilaç kutusu, farklılık arayan çiftler için ideal. Sevdikleriniz bu ilaç kutusunu aldıklarında hem çok şaşıracak hem de çok gülecek. Üzerinde “evleniyoruz yazan” ve bilgilerinde ise “mutluluk verici” ibaresi yer alan bu ilaç kutusu şeklindeki davetiye, sizin ne kadar eğlenceli ve yaratıcı bir çift olduğunu kanıtlayabilir. En çılgın düğün davetiyeleri arasında yer almaktadır.

Mutlaka incele:  Düğün Malzemeleri Listesi Nelerden Oluşur? Düğün Malzemeleri Nelerdir?

4Google

Düğününüzün google’da araştırılmış gibi gösterildiği bir davetiye, hiç kuşkusuz davetlilerinizi kahkahaya boğacak. Google araması şeklinde tasarlanan bu davetiyede, arama sonuçlarında düğün yeriniz ve tarihiniz yer alarak hem düğün hakkında bilgiler içerecek hem de bu davetiyeyi alan kişide bir gülümsemeye neden olacak. Değişik tasarımlı düğün davetiyeleri arasında en orjinal fikirleri arasında gözümüze çarpmıştır.

5Evlilik Cüzdanı ile değişik davetiye fikirleri

Bu evlilik cüzdanı şeklinde tasarlanan davetiye de komik düğün davetiyeleri arasında yer alıyor. Sıradan davetiye tasarımları ilginizi çekmiyorsa kesinlikle bu şekilde şaşırtıcı ve güldüren tasarımları tercih etmelisiniz.

Mutlaka incele:  Fotoğraflı Düğün Davetiyesi Modelleri

6İmza…

Yine komik düğün davetiyeleri arasında yer alan tasarımlardan biri de, yeni hayatınıza attığınız imzanın simgelendiği bu davetiyedir. Siz de bu davetiyelerden esinlenerek daha farklı komik fikirler bulabilir ya da bu fikirleri uygulayarak harika ve komik davetiyelere ulaşabilirsiniz. Bu model ayrıca şık düğün davetiyeleri arasında da yer almaktadır.

7Gündemden Esinlenen Davetiyeler

Gündemde olan olaylar artık davetiyelerde yer buluyor. Düğününüz yaklaşırken komik düğün davetiyeleri arıyorsanız gündemi incelemenizde de fayda var.

8Aşk filmi

Bir filmi anımsatan bu davetiye de komik düğün davetiyeleri arasında yer almaktadır. Siz de düğün davetiyenizi komik düğün davetiyeleri arasından seçebilir, konuklarınızın yüzünü güldürebilirsiniz.

Fotoğraflı Düğün Davetiyeleri

Son dönemde çiftler, fotoğraflı düğün davetiyesi modellerinden yana tercihlerini kullanmaya başladı. Düğünden 5-6 ay önce yapılan save the date fotoğraf çekiminden elde edilen karelerle yapılan fotoğraflı düğün davetiye modelleri oldukça ilgi çekiyor. Fotoğraflı Düğün Davetiyesi Modelleri başlıklı yazımızdan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!