Evlilik Yüzükleri İçin Etkileyici Öneriler

En güzel evlilik yüzükleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

1037

Yaşamımızın bu önemli gününde yanımızda olacak en değerli aksesuarımız alyansımız şüphesiz. Evlilik yüzükleri için etkileyici öneriler sunacağımız yazımızı okuduktan sonra farklı alternatiflere daha da açık olacaksınız.

Evlilik Yüzükleri Seçeneklerinde Göz Alıcılık Ön Planda

Artık ister farklı modeller olsun, ister klasik ama modern dokunuşlar olsun; siz kendinizi nasıl tanımlıyorsanız aksesuarınız da sizi o şekilde yansıtıyor. Özellikle evlilik yüzükleri için, hayat boyu parmağınızda olacak bu özel yüzük için yepyeni alternatifler her var. Dilerseniz birlikte göz atalım.

Mutlaka incele:  İzmir Romantik Akşam Yemeği Mekanları

1Etnik evlilik yüzükleri desenleri

 

Bu etnik desenli tasarım evlilik yüzükleri, özellikle tarihe, geçmişe ve sanata düşkün çiftler için birebir. Yuvarlak hatları ile oldukça göze çarpan bu model, müstakbel gelini de özgünlüğü ile kalbinden vuracak.

2Detaylarla evlilik yüzükleri

Küçük taşlar, el işlemeleri, renk geçişler, vb. tüm detaylar yüzüğünüzü daha da özel kılıyor. Dilediğiniz modelde dilediğiniz renkte oluşturabileceğiniz evlilik yüzükleriniz sizi siz yapan ayrıntılara sahip olacak.

Mutlaka incele:  14 Yaratıcı ve Sürpriz Evlenme Teklifi Fikirleri

3Klasiklere modern dokunuşlar

Pembe altın ve gümüşten hoşlanıyorsanız; ufak bir taş ile damattan farklılaşmayı arzu ediyorsanız bu evlilik yüzüğü tam sizlik! Hemen renklerinize karar verip sipariş verme zamanı.

4Adınız her zaman gözü önünde

Herkes adınızı eşinizin parmağında görsün, yüzüğünüz herkesin yüzünde hoş bir gülümseme bıraksın istemez misiniz? Öyleyse her ikinizin de ismi bulunan bu evlilik yüzüğü modelini düşünmelisiniz. Her ne kadar küçük yazılması gerektiğini düşünsek de; dilerseniz evlilik yüzüğünüzün tüm çevresini kaplamanız mümkün.

5Dilekleriniz parmağınızda

Mutlaka hoşunuza giden bir detay bulunacak bu farklı modellerde. İsterseniz tasarımı tamamen sizin elinizden çıkan bir evlilik yüzüğü, isterseniz sizin cümlelerinizle dolu bir hatıra. Tercihiniz hangisi olursa olsun sizi yansıttığından emin olacağınız modeli bulacaksınız.

Mutlaka incele:  Ankara Romantik Akşam Yemeği Mekanları

Farklı dönemlere, farklı tarzlara atıf

evlilik yüzükleri

Sevdiğiniz bir tarihi dönem veya sizin için çok özel olan bir tarih. Bu değerli zamanları tasarıma döküp parmağınızda ömür boyu taşımaya ne dersiniz? Öyleyse parmağınızda yer almasını istediğiniz detayları bir bir sıralayıp tasarımcınızla paylaşın hemen. Ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız evlilik yüzüğünüz için ne karar verirseniz verin, her baktığınızda sizi gülümseten bir yüzük olmasına dikkat edin. Dilerseniz, yüzük dışında tercihler için Evlilik Yüzüğüne Alternatif Olabilecek En İyi 10 Yüzük Dövme Modeli başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

evlilik yüzükleri

evlilik yüzükleri

Klasik Alyans Modelleri-7 Klasik Alyans Modelleri-6 Klasik Alyans Modelleri-5 Klasik Alyans Modelleri-4 Klasik Alyans Modelleri-3 Klasik Alyans Modelleri-2

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!