Eyüp Düğün Salonları Listesi

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

630

Eyüp düğün salonları arasında hangisi sizin hayalinizi kurduğunuz düğüne ev sahipliği yapabilir diye düşünüyorsanız, aradığınız cevabı yazımızda bulabilirsiniz.

Eyüp Düğün Salonları Önerileri

Düğün mekanı seçerken isteklerinizi yerine getirebileceklerinden emin olmalısınız. Ayrıca bütçenizi de dikkate alarak seçim yapmalısınız. Hem şık dekorasyona sahip hem de her bütçeye uygun Eyüp düğün salonları önerilerimiz bu noktada size yardımcı olabilir.

Mutlaka incele:  İstanbul Balon Süsleme Fiyatları

1Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi

Her düğüne özel farklı dekorasyon seçenekleri ile Eyüp düğün salonları arasında ön plana çıkan Beyazgül, gelin ve damadın düğün alanına yer altından çıkmasını sağlayarak misafirlerinizi etkileyecek bir giriş gibi farklı sürprizler de sunuyor.

Adres: Rami Kışla Cad. No:52 Topçular Eyüp

Telefon: 0 212 544 15 12

2Bulut Eyüp Düğün Salonları

Profesyonel ekibi, kaliteli teknolojik donanımı ve sunduğu geniş alanıyla Eyğü düğün salonları arasında dikkat çeken Bulut Düğün Salonu, yaptığı işlerle müşterilerinden takdir görmektedir.

Mutlaka incele:  En İyi İstanbul Gelin Hamamı Mekanları Listesi

Adres: Akşemsetin Mah.Cengiz Topel Cad No 75 Alibeyköy-Eyüp İST (Veysel Karani Cami alt anayol üzeri)

Telefon: 0212,626 86 36

3Seramoni Eyüp Düğün Salonları

Farklı mimarisi, merkezi konumu, sunduğu olanaklar ve hizmetler ile dikkat çeken Seramoni Düğün Salonu, en özel gününüzü unutulmaz kılmayı hedefliyor. En iyi Eyüp düğün salonlrı arasında yer alan mekan dijital fotoğraf stüdyosu ve kamera sistemi gibi hizmetler de sunuyor.

Adres: Karadolap Mah. Veysel Karani Cad. No:3 Alibeyköy / Eyüp

Telefon : 212 627 77 27

4Uludağ Eyüp Düğün Salonları

Evlilik, nişan, söz, sünnet gibi özel günlerinizde sizi yalnız bırakmayan Uludağ düğün Salonu uzman kadrosu ve şık tasarımlarıyla size unutulmaz bir gün yaşatmayı hedefliyor.

Mutlaka incele:  Sarıyer Orduevi Düğün Fiyatları

Adres: Çırçır Mahallesi, Uludağ Caddesi, Uludağ Pasajı No: 106 Daire: 3, Alibeyköy, Eyüp,

Telefon: (0212) 627 3333

5Eyüp Eşsiz Yeşim Düğün Salonu

Deneyimli ve güleryüzlü personelinin yanı sıra, orkestrası ve ses sanatçıları ile de dikakt çeken Eyüp düğün salonları arasında yer alan mekan özel ışıklandırma efektleri de farkını ortaya koyuyor.

Adres: İslambey Cad. Çelebi Pasajı No:38, 34050 Eyüp

Telefon: (0212) 581 13 67

Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi

Düğün hazırlıkları süresince unuttuğum bir şey kaldı mı acaba diye düşünmek istemiyorsanız, sizin için hazırladığımız “Düğün Hazırlıkları İhtiyaç Listesi ve Zaman Planı” yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!