Fenerbahçe Orduevi Düğün Bilgileri

İstanbul düğün organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

4138

Son yıllarda öğretmenevleri, orduevleri düğünlere de ev sahipliği yapıyor. Bu tarz mekanlar düğünler için özel olarak süsleniyor ve düğüne hazır hale getiriliyor. Bu mekanlarda düğün yapmak indirimli olabiliyor. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız Fenerbahçe Orduevi düğün için aklınızda mutlaka bulunmalı.

Fenerbahçe Orduevi Düğün

Fenerbahçe orduevi düğün için ideal mekanlardan biridir. Ulaşımı kolaydır ve mekan olarak göz alıcı bir güzelliğe sahiptir. Eğer şartlara uyuyorsanız Fenerbahçe Orduevi’nde düğün yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İstanbul Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

4Fenerbahçe Orduevi Nerede?

Fenerbahçe Orduevi, Kadıköy’ün Fenerbahçe Mahallesi’nde yer alıyor. Mekana ulaşmak oldukça kolay. Genellikle deniz manzaralı ya da deniz kenarında düğün yapılan yerlerin ulaşımı zor oluyor ancak buraya misafirleriniz kolayca ulaşabilirler.

3Fenerbahçe Orduevi Kapasitesi Nedir?

Fenerbahçe Orduevi’nin 300 kişilik bir kapasitesi var. Kalabalık bir düğün yapmayı düşünmüyorsanız ve 300 kişi size yeterli geliyorsa buraya mutlaka bakmalısınız. Mekanda yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonu yapılabiliyor.

Mutlaka incele:  Sabancı Öğretmenevi Düğün

2Fenerbahçe Orduevi Düğün Fiyatları 2017

Fenerbahçe Orduevi düğün fiyatları için net bir fiyat vermemiz doğru olmaz. Organizasyonun türü, gelecek kişi sayısı, yemekli-yemeksiz bir düğün olması gibi pek çok kriter düğün fiyatını etkileyecektir. Mekanı görmeye gittiğinizde yetkililerden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Öncesinde düğüne kaç kişi çağıracağınızı planlarsanız işiniz çok daha kolay olacaktır.

1Orduevinde Düğün Yapmak Koşulları

Orduevinde düğün yapmak istiyorsanız öncelikle 1. dereceden akrabanızın askeriyede olması gerekiyor. Bazı orduevleri askeriyede bir tanıdığınız varsa onu da kabul edebiliyorlar ancak yine de sormanızda fayda var. Orduevlerine dışarıdan yiyecek getirmek, fotoğraf makinesi getirmek yasak. Fotoğraflar sadece salon fotoğrafçıları tarafından çekilebiliyor. Aynı şekilde video kaydı almak da yasak. Salonda siyasi konuşma yapılmasına izin yok. Dışarıdan müzik grubuu da getirilemiyor. Tören tarihinden 10 gün önce 2 nüsha halinde davetli listesi getirmek gerekiyor. Davetiyesi olmayan ya da davetli listesinde ismi bulunmayanlar içeriye giremiyorlar. Herhangi bir sebeple organizasyondan vazgeçerseniz para iadesi sadece tuttuğunuz günün başka biri tarafından kiralanması şartla yapılıyor.

Mutlaka incele:  Sultanbeyli Düğün Salonları Listesi

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğününüzden önce yada sonra güzel bir fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz. Fotoğraf çekimiyle ilgili ayrıntılar ve fiyatlarla ilgili bilgi için İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları isimli yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!