Florya Sosyal Tesisleri Düğün Fiyatları 2020

3879

Düğün yapmayı düşünüyorsanız ve hem manzaralı bir yer olsun hem de farklı alternatifler olsun istiyorsanız Florya Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hakkında bilgi alabilir ve düğününüzü burada yapmayı düşünebilirsiniz.

Florya Sosyal Tesisleri Düğün Fiyatları

Florya Sosyal Tesisleri düğün fiyatları, birçok salona göre uygun fiyatlı oluyor ancak popüler bir yer olduğu için yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Eğer düğününüzü burada yapmaya karar verirseniz mümkün olduğunca erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Mutlaka incele:  Sait Halim Paşa Yalısı Düğün Fiyatları, Düğün Organizasyon Fikirleri

1Florya Sosyal Tesisleri Hakkında

Florya Sosyal Tesisleri, 121 bin dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş. Bu arazi üzerinde çeşitli kafe ve restoranlar da bulunuyor. Burada ailenizle deniz manzarası eşliğinde güzel bir yemek yiyebilir, geniş gezi parkurlarında, deniz kıyısında bulunan yaya yollarında yürüyüş ve spor yapabilirsiniz. Tesiste ayrıca düğün için de çeşitli mekanlar bulunuyor.

2Havuzlu Bahçe

Havuzlu Bahçe, isminden de anlaşıldığı üzere açık alanda yer alıyor. Yemekli kapasitesi 1200 kişi. Hafta içi düğün yapacaksanız minimum 400, hafta sonu düğün yapacaksanız minimum 500 kişi için kiralamalısınız. Mekan, mayıs sonundan eylül ortasına karar hizmet veriyor. Düğünler gündüz 12:00-16:00 akşam 19:00-23:00 saatleri arasında yapılıyor.

Mutlaka incele:  Pendik Kiralık Gelinlik Fiyatları

3Kır Bahçesi

Kır Bahçesi’nin yemekli kapasitesi 600 kişi. Hafta içi minimum 250, hafta sonu ise minimum 350 kişi için kiralanabiliyor. Mekan, mayıs sonundan eylül ortasına kadar uygun. Ekstra hizmet olarak fotoğraf çekimi ve süslemeyi karşılıyorlar ayrıca ses sistemleri de mevcut.

4İdeal Salon

İdeal Salon, Florya Sosyal Tesisleri’ndeki tek kapalı alan. Mekanın yemekli düğün kapasitesi 650 kişi. Hafta içi minimum 300, hafta sonu ise minimum 400 kişi için kiralanıyor. Deniz manzaralı olan mekan 4 mevsim açık. Mekanın 1200 kişilik bir otoparkı var. Eğer çok kalabalık bir düğün yapmayacaksanız burayı tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Cemile Sultan Korusu Düğün Fiyatları 2020

5Florya Sosyal Tesisleri Düğün Fiyatları

Florya Sosyal Tesisleri’nde kişi başı fiyat veriliyor. Her mekan için fiyatlar sabit tutulmuş. Tercih edeceğiniz menüye göre Florya Sosyal Tesisleri düğün fiyatları 50 ile 80 TL arasında değişiyor.

İstanbul Havuz Başı Düğün Mekanları

İstanbul’da düğün yapacaksanız ve düğününüzün havuz başında olmasını istiyorsanız pek çok alternatifiniz var. Mekanları gidip görmeden önce özelliklerini öğrenmek için İstanbul Havuz Başı Düğün Mekanları isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!