Birbirinden Güzel Renkli Gelin Babetleri ve Gelin Babeti Süsleme Örnekleri

En güzel gelin babetleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

2572

Çoğunlukla rahat olması sebebiyle tercih edilen babetler, rahatlığından ödün vermeyen gelinlerin de bir numaralı tercihi. Özellikle düğün fotoğrafı çekimi sırasında büyük kolaylık sağlayan gelin babetleri için en renkli seçenekler bu yazıda!

Renkli Gelin Babetleri Modelleri

Bu yazımızda hayatının en özel günü için renkli babet tercih etmek isteyen gelin adayları için renkli gelin babeti modelleri sunuyoruz. İşte, birbirinden güzel o modeller…

Mutlaka incele:  En Güzel Gelin Eldiveni Modelleri

1Yavruağzı renkte gelin babetleri

Önü taş detaylarla kaplanmış parlak, yavruağzı renkli bu gelin babeti sizin de hayatınızın en özel anlarına tanıklık edebilir. Bu renge uygun şekilde hazırlanan gelin çiçeği de oldukça uyumlu olacaktır.

2Pembe gelin babetleri

Pembe ve ışıltılı bu gelin babeti sizin de hoşunuza gidebilir. Üst kısımlarında yer alan minik çiçekler ve kurdeleler ile oldukça hoş bir model. Ayrıca ayakkabının üzerinde yer alan çiçeklerle uyumlu bir gelin buketi de harika bir fikir olacaktır!

Mutlaka incele:  Gelinlik Kemeri Modelleri

3Mor kurdeleli özel tasarım gelin babetleri

Özel tasarım gelin babetleri sizin de rüya gibi bir düğünden arda kalan hatıranız olabilir. Size özel tasarlanabilen bu babetlerin üzerinde gelin ve damat isimleri yazıyor. Ayrıca gelin ve damadın karikatürize edilmiş haline de yer veriliyor. Renkli kurdeleler ile de sıra dışı bir görünüme kavuşturuluyor.

4Kırmızı gelin babetleri

Kırmızı renkli gelin babetleri, en çok tercih edilen renkli babetler arasında yer alıyor. Üzerinde yer alan dantel detaylarıyla pek çok gelinin beğenisini kazanan bu gelin babetini kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Aldığınız renkli babetlerin üzerine farklı dantel detayları yapıştırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Duvaklı Gelin Saçı Modelleri, Örnekleri ve Fikirleri

5Beyaz gelin babetleri

Beyaz gelin babetleri de bembeyaz gelinliklere uyum sağladığı için çokça tercih ediliyor. Beyaz babet istiyorsanız üzerini gelinliğinizde yer alan detaylarla uyumlu motiflerle veya incilerle süsleyebilirsiniz.

Gelin Ayakkabısı İçin Birbirinden Güzel Öneriler

Gelin ayakkabısı için babetin yanı sıra ince, kalın topuklu modeller de tercih edebilirsiniz. En güzel dantelli gelin ayakkabısı modelleri için Birbirinden Güzel Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri yazımıza göz atabilirsiniz. Gelinliğinizde dantel detaylar bulunuyorsa dantelli gelin ayakkabı modellerinden birini seçerek göz alıcı bir uyumu yakalamanız mümkün.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!