En Güzel Gelin Damat Çizimleri ve Karikatürleri

En güzel gelin damat fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2872

Davetiyelerde, gelin arabalarının arkasında, mekan süslemelerinde, konuşma balonlarında gelin damat çizimleri sıkça göze çarpar. Bu çizimleri profesyonel insanlar da çizebilir, resimle arası biraz iyi olanlar da. Eğer gelin damat karikatürlerine göz atmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

En Güzel Gelin Damat Çizimleri

Photoshop ya da benzeri tasarım programları kullanmayı biliyorsanız gelin damat çizimleri bu programlarla da yapılabilir. Bazı tabletlerde çizim yapma özelliği de oluyor. Böyle bir tabletiniz varsa çizimlerinizi yine bu tabletten yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden İlginç Davetiye Sözleri

1Bisikletli Gelin Damat Çizimi

Bisikletli bir çizim yapmak aslında çok basittir. Çizim yapmaya eliniz biraz yatkınsa bilgisayarınızla böyle bir çizimi kolayca yapabilirsiniz. Eğer isterseniz boş bir resim kağıdına da çizip bilgisayarda renkleriyle oynayabilirsiniz.

2Basit Gelin Damat Çizimi

Basit bir çizim arıyorsanız ve zor çizimler yapmaya çekiniyorsanız bu görseldeki gibi kolay hazırlayabileceğiniz çizimlere göz atabilirsiniz. Bu tarz bir çizimi Paint programıyla bile kolayca yapabilirsiniz. Renklendirme için isterseniz yine Paint kullanabilir ya da biraz daha profesyonel olması için Photoshop ile de tasarım yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  El Yapımı Düğün Davetiyesi Modelleri

3Gelin Çizimleri

Gelin çizimleri yapmak damat çizimleri yapmaktan biraz daha zordur. Eteği, duvağı, saçı, çiçeği gibi özen isteyen ayrıntıları vardır. Çizim yapmaya isterseniz gelinden başlayabilirsiniz. Gelin çiziminin önemli detayları biraz daha zaman alacaktır. Biraz pratik yaptıktan sonra çizim daha da kolaylaşır.

4Gelin Damat Cizim Modelleri

Davetiyeniz için hiç bir yerde kullanılmadığına emin olduğunuz bir çizim istiyorsanız kendiniz güzel bir tasarım yapabilirsiniz. Bu görseldeki gibi bir tasarımı farklı tasarım programlarıyla hazırlayabilirsiniz. Biraz daha size özel olmasını istiyorsanız sizin ve nişanlınızın fiziksel özelliklerini dikkate alarak güzel bir çizim yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Vintage Davetiye Modelleri İçin En Güzel Öneriler

5Gelin ve Damat Nasıl Çizilir?

Gelin damat çizimleri yapmak için Photoshop, Adobe Illustrator gibi programlar kullanabilirsiniz. Hatta biraz daha basit bir tasarım da olur diye düşünüyorsanız Paint ile bile çizim yapabilirsiniz. Kendiniz evde bir kağıda çizim yapıp bu çizimi taratarak programlar aracılığıyla renklendirme de yapabilirsiniz.

Gelinlik Tasarlama Nasıl Yapılır?

Aradığınız gelinliği bulamıyorsanız ve kafanızda bir gelinlik tasarımı varsa kendi gelinliğinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Gelinlik Tasarlama Nasıl Yapılır? isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!