Gelin Masası Çiçeği Modelleri, Örnekleri ve Fikirleri

804

Düğün günü herkesin gözü gelin ve damatta dolayısıyla da gelin masasındadır. Gelin masasını süslemenin en güzel yolu da çiçekler koymaktır. Eğer gelin masanıza koymak için çiçek arıyorsanız sizin için derlediğimiz gelin masası çiçeği modellerine göz atabilirsiniz.

Gelin Masası Çiçeği İçin Harika Fikirler

Gelin masası çiçeği seçerken hem ortamın hakim renklerini hem de masanızın büyüklüğünü ve konumunu göz önüne almalısınız. Ayrıca eğer isterseniz kendi gelin çiçeğinizin renkleriyle uyumlu bir gelin masası çiçeği de tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğününü Nasıl Planlarsın?: Düğüne 2 Ay Kala Yapılması Gerekenler

1Boydan Boya Gelin Masası Çiçeği Modelleri

Gelin masanız genişse ve gelin masanızı süslemek için gerçekten gösterişli çiçekler arıyorsanız bu tarz, boydan boya bir süsleme yapabilirsiniz. Eğer masanızın tamamını çiçeklerle süsleyecekseniz beyaz çiçekler kullanmanızı öneriyoruz.

2Beyaz, Pembe ve Sarı Çiçekler

Genellikle gelin masası çiçeklerinde tek renge yoğunlaşılsa da tek renk kullanmak zorunda değilsiniz. Birbiriyle hiç alakası olmayan renkleri bile bir arada kullanabilirsiniz. Hatta farklı renklerin uyumunu yakalarsanız masanızda göz alıcı bir görüntü oluşabilir.

Mutlaka incele:  Dış Mekan Çekim Fiyatları - Düğün Fotoğrafları, Nişanda Fotoğraf Çekimi

3Beyaz ve Mor Çiçekler

Beyazla hangi renk bir araya gelirse gelsin uyumlu duruyorlar. Bu, beyaz rengin bir avantajı. Bu yüzden eğer risk almadan iki rengi bir arada kullanmak istiyorsanız renklerden biri beyaz olabilir. Beyaz renkle mor renk de oldukça uyumlu olacaktır. Hatta isterseniz morun değişik tonlarını da kullanabilirsiniz.

4Mor Ağırlıklı Çiçekler

Mor renk bulunduğu ortama bir ağırlık ve ciddiyet katıyor. Asil ve hoş bir renk. Zaten eskiden kraliçelerin de tercih ettiği bir renkmiş mor. Masanızda hoş bir hava yaratmak için mor renkten faydalanabilirsiniz. Tek başına mor kullanmak isterseniz bu görseldeki gibi bir çiçek de yaptırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Şeker Büfesi Malzemeleri ve Şeker Masası Hazırlama Tavsiyeleri

5Fuşya Renk Çiçekler

Masanızda ciddi bir görüntü yerine biraz daha eğlenceli ve canlı bir görüntü olsun istiyorsanız size tavsiyemiz fuşya rengi çiçekler olur. İsterseniz bu fuşya rengi çiçeklerin arasına pembe, beyaz, sarı gibi renkler kullanarak çiçeği daha da hoş bir hale getirebilirsiniz.

En Güzel Gelin Masası Çiçekleri

Gelin masanız için tercih edeceğiniz çiçeğe henüz karar veremediyseniz sizin için seçtiğimiz görseller karar vermenizde yardımcı olabilir. Ayrıca Gelin Masası Süsleme Fikirleri isimli yazımıza da göz atmayı unutmayın.

gelin-masasi-cicegi-6 gelin-masasi-cicegi-7 gelin-masasi-cicegi-8 gelin-masasi-cicegi-9 gelin-masasi-cicegi-10 gelin-masasi-cicegi-11 gelin-masasi-cicegi-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!