Birbirinden Güzel Süslü ve Tüylü Gelin Terliği Modelleri

2080

Düğünden önce alışveriş yaparken birkaç özel parça vardır ki; her gelin mutlaka sahip olmak ister. Gelin terliği bunların başında gelir. Modeli nasıl olursa olsun her yeni gelinin yepyeni ve şık bir terliği mutlaka bulunmalı.

Süslü ve Özel Gelin Terliği Modelleri

Gelin terlikleri, yeni gelinlerin çeyizlerini yaparken öncelikle aldıkları parçaların başında gelir. Alışverişe çıkıldığında kayınvalide mutlaka bu terliklerden de alınmasını ister. Zira hem şık, hem de geline özel bu terlikler, özellikle yeni evlilerin sevdiği modellerin başında gelir.

Mutlaka incele:  En Güzel Gelin Eldiveni Modelleri

1Pembe, gönlüm sende

Tüylü gelin terliği modelleri arasında en çok tercih edilen renklerin başında pembe gelir. Gelinin gecelikleri ile de uyumlu olma özelliği ile pembe tüylü terlikler, yumuşak rengi ve tüylü yapısıyla başta gelini mutlu edecektir.

2Göz alıcı kırmızı gelin terliği

Kırmızı, yeni gelinlerin en çok tercih ettiği renklerin başında gelir. Hem canlı rengi, hem de uyumlu olma özelliği ile kırmızı, her kombinin altına da rahatça kullanılabilir. Bu kırmızı tüylü terlik de rahat topuğu ve geniş tabanıyla sizi uzun süreli kullanımlarda dahî rahat ettirecektir.

Mutlaka incele:  Kına Tacı Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri

3Yüksek topuklarla aranız iyiyse

Evde bile yüksek topuk kullanmaktan herhangi bir rahatsızlık duymuyorsanız, hatta yüksek topuklarla aranız alçak topuklara oranla daha rahatsa, bu modeli rahatça kullanabilirsiniz. Hem rengiyle içinizi ısıtacak, hem de duruşunuzu daha zarif gösterecektir.

4Alternatif renkler düşünüyorsanız

Diğer klasik renklerden uzak kalmak, yepyeni renkler denemek istiyorsanız bu model tam size göre. Şıklığınızı sergilerken bir yandan da alternatif tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Her renk ile uyumlu olacak bu model, her sezon da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir terlik olacaktır.

Mutlaka incele:  En Güzel Gelin Vualet Modelleri

Alçak topuklar sizin en yakın dostunuzsa

tuylu-gelin-terligi-modelleri-8

Yorulmaya gelemiyor, ayaklarınızı da zorlamak istemiyor olabilirsiniz. Şıklığınızdan ve tüylü terliklerinizden de vazgeçmek istemiyorsanız bu modeli denememek için hiçbir nedeniniz yok. Dolgu topuğu nedeniyle ayağınız rahat ederken, tüylü ön bandı ve kadife dokusuyla şıklığınızdan bir şey kaybetmemenizi sağlayacak.

Gelinler, özellikle ilk aylarda gönüllerinden geçen her şey yapmak, evliliklerini mutlu bir yuvaya dönüştürmek isterler. Bunu yaparken çoğu zaman kendileri için de ufak birkaç detaya sahip olmayı arzu ederler. Eviniz için alacağınız her parça gibi, kendiniz için de özel parçalar seçmelisiniz. Bu tekrarı olmayacak zamanların keyfini çıkarın. Dilerseniz, Gelinlik Takıları Nelerdir? En Güzel Gelinlik Takı Modelleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

tuylu-gelin-terligi-modelleri tuylu-gelin-terligi-modelleri-1 tuylu-gelin-terligi-modelleri-3

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!