Renkli Gelinlik Modelleri Yeni Trendler Arasında

1506

Her geçen gün gelişen ve zenginleşen gelinlik dünyası, birbiri ardına farklı trendlerle karşımıza çıkıyor. Gelinliğin beyaz olması geleneğini kıran ve düğünlere farklı bir hava katan renkli gelinlikler büyüleyici renkleriyle gelinlerin aklını çelmeyi başarıyor. İşte düğününde farklılık arayan gelin adayları için en güzel renkli gelinlik modelleri.

Renkli Gelinlik Modelleri

Gelin adayları için sayısız seçeneğin bulunduğu gelinlik modası, başarılı markaların tasarladığı koleksiyonlar ve yarattığı trendlerle çeşitlenmeye devam ediyor. Son günlerde bir hayli popüler olan ve birçok gelin adayının da çok sevdiği renkli gelinlik modelleri, bu trendlerden biri.

Mutlaka incele:  En Güzel 2018 Gelinlik Modelleri

Nude Rengi
Bridal-Style_0003

Bembeyaz bir gelinlik her ne kadar çok güzel görünse de farklı renk seçenekleri de bir o kadar hoş duruyor. Gelinliğin modelinin güzel olması bu durumda yeterli gelebiliyor. Sezonun modası nude rengi, gelinlik için ideal renklerden biri. Vintage, kır, klasik ve daha birçok düğün temasına uyabilecek bu renk son derece romantik bir havaya sahip.

Kırmızı Renkli Gelinlik Modelleri
23-fabulous-colored-wedding-dresses-ideas-to-get-inspired-11

Kırmızı sevdalısı gelin adaylarının bayılacakları kırmızı gelinlik modelleri de son dönemde en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Aşkın rengi olan kırmızının büyüsü gelinlik modeli ile birleştiğinde ortaya muhteşem bir görünüm çıkabiliyor. Siz de farklı ve göz alıcı bir gelinlik tercihi yapmak istiyorsanız kırmızı rengi düşünmelisiniz.

Mutlaka incele:  Özel Dikim Gelinlik Fiyatları ve Modelleri

Mor Renkli Gelinlik Modelleri
Color-Wedding-Dresses

Pudra tonlarında bir mor rengi sizi masal diyarlarına götürebilir. Bir peri kızı gibi görüneceğiniz bu harika mor gelinlik modeli, gelin olmanın masumiyetini de içinde taşıyor.

Gece Mavisi
109-lauragordonphotography_sarehnouri2016

Kim demiş gelinlik modelleri her zaman açık renklerde olmalı diye? Muhteşem gece mavisi de gelinlikler için harika bir seçim olabilir. Siyaha yakın bu harika koyu renk gelinlik ile herkesin parmak ile gösterdiği o gelin siz olabilirsiniz.

Pudra Pembesi
hayley-paige-Nicoletta-HP6560_zm-w800-h2000

Pudra pembesi renkli gelinlik trendinin ilk basamaklarından biri. Beyaz gelinlikler önce kırık beyaz, sonra krem sonra da pudra pembesine dönüşerek renkli gelinliklerin önünü açtı. Siz de dozunda bir farklılık istiyorsanız harika bir pudra pembesi gelinlik tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Burca Göre Gelinlik Seçimi Rehberi

Mint Yeşili Renkli Gelinlik Modelleri
mint-wedding-dress

Birkaç sezondur yükselişte olan mint yeşili gelinlik modasına da uğramadan geçmedi. Özellikle ilkbahar ve yaz düğünleri için harika bir seçenek olan bu harika gelinlik modeli, sıcak havaların kıpır kıpır enerjisini düğününüze taşımak için oldukça ideal görünüyor.

Bordo Renkli Gelinlik Modelleri
292

Bordonun asilliğini düğününüzde kullanmak istemez misiniz? Şık bir balo salonu düğünü için bu renkte bir kabarık gelinlik modeli harika bir tercih olabilir.

Diğer Renkli Gelinlik Modelleri
Pic-31-645x966

Mavi rengi de renkli gelinlikler arasında en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Kabarık bir model yerine daha düz inen ve romantik çiçek figürleri bulunan mavi bir gelinlik ile sade ama marjinal bir düğün yapabilirsiniz.
0

Son dönemin gözde rengi gri, hiç kuşkusuz gelinliklere de çok yakıştı. İçinde kahve tonları barındıran bu soft gri renginde bir gelinlik ile romantik ve nostaljik bir düğün teması oluşturabilirsiniz.

Düğün Orkestrası Seçimi Nasıl Yapılır?

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!