Gelinlik Modelleri Tesettürlü Tasarımlar

1223

Düğünler hiç şüphesiz en özel ve en güzel günlerimizden biridir. Bu günü, bayanlar için anlamlı kılan en önemli detay hiç şüphesiz gelinliklerdir. Özellikle son yıllarda gelinlik modelleri tesettürlü tercihler ve dolayısı ile gelinlik modelleri tesettürlü seçenekleri o kadar çeşitlendi ki, açık olan bayanların bile ilgisini çeker oldu. Gelinlik modelleri tesettürlü seçenekleri nelermiş kısaca bir göz atalım.

Gelin Modelleri Tesettürlü

Kim kendini bir gelinlik içerisinde hayal etmez ki? Hatta gelinlik hayalleri daha küçükken kurulmaya başlanır değil mi? Günümüzün global internet teknolojileri sayesinde hayal edilen gelinliklere ulaşmak artık çok daha kolay. Fakat günümüzde o kadar çok gelinlik çeşidi var ki insan hangisini beğeneceğine karar veremiyor.

Mutlaka incele:  Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri

1Güpürlü gelinlik modeli tesettürlü

Güpür, dantele verilen bir isimdir, yani bu modele dantelli gelinlik modeli demek kesinlikle yanlış olmaz. Güpürlü gelinlik modeli ile oldukça şık ve modern bir görünüm kazanacağınız konusunda emin olabilirsiniz. Özellikle içinde bulunmuş olduğumuz yılın trendi gübürlü tesettürlü gelinlik modelleri vitrinlerdeki yoğunluğunu korumaya devam etmektedir.

2Prenses Gelinlik Modelleri Tesettürlü

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Türbanlı Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik modeli yapı itibari ile son derece göz alıcı ve çekici dururken, bir de dantelle süslenmiş olanları adeta göz kamaştırıyor. Bu gelinlik modeli; belden kabararak, basenleri ve kalçayı olabildiğince gizler. Basenleri ve kalçayı gizlerken, beli ortaya çıkarır ve zarafetin yapısını vurgular.

3A Kesim Gelinlik Modelleri Tesettürlü

Bu gelinlik modeli vücudun üst kısmını sarar ve bele kadar oturarak iner, belden sonra ise A harfi şeklinde yukarıdan aşağıya doğru genişleye genişleye iner. Bu gelinlik modelinin en güzel yanı ise tüm vücut tiplerine yakışır olmasıdır. Risk almak istemeyen, düğün boyunca kendini rahat hissetmek isteyen ve tercihini klasikler yönünde kullanmak isteyen gelin adayları bu modeli gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Unutulmamalıdır ki; bu model geniş kalçalıların tercih listesinin bir numarasında bulunmalıdır.

Mutlaka incele:  Kapalı Gelin Başı Modelleri

En Özel Güne En Özel Gelinlik

Gelinlik seçerken, ilk olarak vücut tipimize uygun olan gelinliği seçmeliyiz. Sonraki aşamada ise düğünün yapılacağı yer ve mekana göre tercih yapmalıyız. Hayatımızda bir defa diye çıktığımız bu yolda, en güzel ve en özel hissetmemiz hakkımız. Bu sebepledir ki, gelinlik modelleri tesettürlü elemeleri ve seçimleri ince elenip sık dokunmalıdır.

Semazen Nedir? Semazen Gösterisi Nasıl Yapılır?

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!