Güpürlü Gelinlik Modelleri

Birbirinden güzel güpürlü gelinlik modelleri fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1604

Tasarımcılar çok farklı tarzlara uygun gelinlik modelleri üreterek bayanların ihtiyaçlarını karşılama yönünde kusursuz hizmet verirken, modellerin bu kadar çok olması bayanların kafasını karıştırabilmektedir. Bu yazımızda fikir olması açısından güpürlü gelinlik modelleri ve önerilerini sizler için araştırdık.

En Güzel Güpürlü Gelinlik Modelleri ve Seçimi

Klasik modellerden hoşlananların ve daha sade olmak isteyenlerin vazgeçilmez gelinlik modellerinden bir tanesi de güpürlü modellerdir. Bu tip gelinliklerin birçok çeşidi bulunmakla birlikte daha çok sade, balık ve A kesim gelinliklerde kullanıldığı zaman şıklık yaratmaktadır.

Mutlaka incele:  Sırtı Açık Gelinlik Modelleri 2017’nin En Güzel Gelinlik Tasarımları

1Kuyruğu güpürlü gelinlik modelleri

Gelinliklerin kuyruk kısmında kullanılan güpür çok sade bir gelinliğe dahi şıklık ve farklı bir hava katmak için yeterli olmaktadır. Böyle modellerde güpür kuyrukta kullanılacağından büstiyer ve etek kısımlarında daha sade kumaşların kullanılmış olması önerilmektedir.

2Tamamen güpürlü gelinlik modelleri arasında prenses modeller dikkat çekiyor

Güpürlü prenses geliklik modelleri ile dantelin dayanılmaz cazibesinden hoşlananlar için tamamen güpürlerle kaplı olarak tasarlanmış prenses gelinlik modellerini önermek isteriz. Ancak tasarımın iyi yapılmış olması, güpürün dağılımı şıklık açısından çok önemlidir, dikkat edilmelidir.

4Fransız güpürlü gelinlik modelleri

Son yıllarda Fransız güpürlü gelinlik modelleri 2017 daha sık kullanılır olmuştur. Bu güpürün daha kabarık olarak gelinliğe işlenmesi şıklık açısından daha hoş görüntü yaratmaktadır. Özellikle dekolte ve sırt bölgesinde kullanılan Fransız güpür modelleri sadelikten hoşlanan bayanlar için idealdir. Fransız güpürlü gelinlik fiyatları genellikle seçeceğiniz gelinlik tasarımına göre değişmektedir.

5Uzun kollu, güpürlü gelinlik modelleri

Eskiden kış aylarında kullanılan uzun kollu gelinlik modelleri, günümüzde konsepte göre her mevsim kullanılabilmektedir. Gelinlikte tasarlanan kollara da en çok güpür yakışmaktadır. Kraliyet düğünlerindeki gibi zarif olmak isteyenlerin uzun kollu güpürlü gelinlik modelleri arasından seçim yapmasını öneriyoruz.

Mutlaka incele:  Gelinlik Çeşitleri Nelerdir? Kaç Çeşit Gelinlik Vardır?

6Güpürlü tesettür gelinlik modelleri

İslam geleneğinde sadelik ön planda olduğu için tesettürlü bayanlar gelinlik seçimini sade şıklıktan yana kullanmaktadır. Bu durumda güpürlü modeller en şık modeller olduğundan tesettürlü bayanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Özellikle fransız güpürü tesettür gelinlik modelleri ile hayatınızın en büyük hayalinde harika görünebilirsiniz.

7Askılı gelinlik modellerinde güpür

En çok tercih edilen model straplezden sonra bayanların sevdikleri bir gelinlik modeli de güpürden yapılmış askılı gelinlikler. Güpür askılar kullanıldığı gibi boydan boya güpürden yapılan gelinliğe daha sade askılarla tasarlanmış modeller de mevcut. Seçim yapmak ise sizin zevkinize kalmış durumda.

8Kayık yakalı güpürlü gelinlikler

Kabarık gelinlik modelleri tercih etmeyecekseniz güpürlü gelinlik modelleri tasarımlarına en çok yakışan yaka tiplerinden birisi de kayık yakadır. Kayık yakalı modeller kısa kollu ve yarım kol gelinlikler şeklinde tasarlanmaktadır.

Gelinlik Modeline Nasıl Karar Verilir?

Gelinlik alışverişine çıktığınızda gelinlik seçimine yönelik kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kriterler neler, gelinlik seçimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir? Merak edenlerin ‘Tarza Göre Gelinlik Modelleri’ başlıklı yazımızı okumalarını tavsiye ederiz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!