Birbirinden İlginç Davetiye Sözleri

6880

Davetiyelerin üzerine yazılan yazılar da en az davetiyeler kadar ilgi çekici oluyor. Günümüzde davetiyelerin üzerindeki yazılar genellikle kısa ve öz olsa da ilginç davetiye sözleri de hala geçerliliğini koruyor.

En İlginç Davetiye Sözleri

İlginç davetiye sözleri, davetiyenizin tasarımı sade bile olsa dikkat çekici olacaktır. Esprili, romantik sözlerle, nişanınıza ya da düğününüze gelecek misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Bunların yanı sıra siz de kendi istediğiniz sözler varsa onlara da yer verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Davetiye Modelleri için Muhteşem Öneriler

1Nikah için ilginç davetiye sözleri

Nikahınızı düğünden önce yapacaksanız ve nikah için de bir davetiye yaptırmak istiyorsanız, davetiyenizin üzerine yazdıracağınız sözlerle insanları daha çok heyecanlandırabilirsiniz. Davetiyenizin üzerine bu sözleri yazdırdığınızda herkes nikah için geri sayım yapmaya başlayacaktır.

212 ilginç davetiye sözleri daha…

Nikah ve düğün töreniniz için davetiye sözü arıyorsanız bu 12 öneriden birini seçebilirsiniz. Dilerseniz kafiyeli şiirler, dilerseniz kısa ama öz metinler…

3Kafiye sevenlere ilginç davetiye sözleri…

Kafiye sevenler için bu düğün davetiyesi fikir verici olabilir. “Hayat arkadaşımı buldum sonunda, baş koydum onunla ebedi yola, buyurun dostlar bu mutlu günümüze, sizleri de bekleriz düğünümüze”…

Mutlaka incele:  En Güzel Resimli Düğün Davetiyesi Modelleri

4Mutluluk garanti belgesi

Misafirlerinizi Mutluluk Garanti Belgesi’yle şaşırtmak ister misiniz? Eğer gerçekten davetiyeniz için ilginç sözler arıyorsanız aradığınız şey bu olabilir. Evet, biraz abartılı bir davetiye ama senelerce unutulmayacağının da garantisi var.

5Mutluluk Havayolları Bileti

Düğününüze çağıracağınız insanlara uçak bileti vermek ister misiniz? Tabii ki gerçek bir uçak bileti değil, Mutluluk Havayolları’nın düğününüze iniş yapan uçağının bileti.. Bu bilet de, Mutluluk Garanti Belgesi gibi insanları şaşırtacak ve gülümsetecek bir davetiye olacaktır. Sıradan davetiyeleri sıkıcı bulanların mutlaka aklının bir köşesinde olmalı.

6Nişan için ilginç davetiye sözleri

Nişanınıza gelecek insanların, büyük bir aşk hikayesine tanıklık edeceklerinin müjdesini davetiyenizle vermek ister misiniz? Eğer ilginç davetiye sözleri ile nasıl bir aşka tanıklık edeceklerini yazmak istiyorsanız bu davetiye tam size göre. İsteğinize göre daha farklı isimler de kullanabilirsiniz. Dizi karakterlerinden alıntılar yapabilirsiniz ancak bu tarz bir davetiye gerçekten ilginç olacaktır.

Mutlaka incele:  Düğün Davetiye Sözleri Önerileri

7Film şeridi davetiye

Misafirlerinize film gibi bir aşkın düğün davetiyesini vermek isterseniz, bu film şeritli davetiye kadar uygununu bulamazsınız. Üstündeki ilginç davetiye sözleri ile kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz tabii ki.

Birbirinden Güzel Düğün Davetiyeleri Örnekleri

Düğün davetiyesi seçimi de mekan ve gelinlik gibi zorlu bir seçim. Çok fazla seçenek ve çeşit var bu da kafanızın karışmasına sebep olabilir. Eğer davetiyenizi henüz seçemediyseniz Birbirinden Güzel Düğün Davetiye Örnekleri 2017 Trendleri isimli yazımızdan örneklere göz atabilir ve ilginç davetiye sözleri ile birlikte güzel modeller çıkarabilirsiniz.

ilginc-davetiye-sozleri-5 ilginc-davetiye-sozleri-4

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!