En Güzel İsimli Gelin Ayakkabısı Modelleri

1317

Gelin kombinlerinde ayakkabı tasarımları önemli bir yer tutar. Gelin ayakkabılarının da birbirinden değişik modelleri var. Özellikle son yıllarda isimli gelin ayakkabısı, gelinliklerin altında sıkça görünür oldu.

İsimli Gelin Ayakkabısı Fikirleri

Eğer ayakkabınızı biraz kişiselleştirmek istiyorsanız isimli gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabılar genellikle beyaz renk oluyor. Hem isimlerin daha net görülmesi için hem de başka şekiller de çizildiğinde net bir görüntü olması için genellikle beyaz ayakkabılar kullanılıyor.

Mutlaka incele:  Farklılık Arayanlar İçin Mor Gelin Ayakkabısı Modelleri

1Kurdele Bağcıklı İsimli Gelin Ayakkabısı

Gelin ayakkabılarında bağcıklı modellere pek sık rastlanılmıyor. O nedenle bağcıklar zaten normal bir bağcık olamazdı. Kırmızı kurdelelerden yapılmış bağcıklar gerçekten çok yaratıcı. Kurdeleyi kırmızı seçmek zorunda değilsiniz. Gelin çiçeğinize uygun renkte bir kurdele de kullanabilirsiniz.

2Dolgu Topuklu İsimli Gelin Ayakkabısı

Bütün gece topuklu ayakkabıların üstünde olma düşüncesi bile sizi yoruyorsa ancak yine de topuklu ayakkabıdan da vazgeçmek istemiyorsanız sizin tek kurtarıcınız dolgu topuklu ayakkabılardır. Bu ayakkabılar sayesinde gece boyunca rahat edebilir ve topuklu ayakkabının avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel 5 Gelin Ayakkabısı Modelleri

3Topuğu Taşlı Ayakkabılar

Taşlı ayakkabılardan vazgeçemeyen gelin adayları için bu üzerinde isim yazan, topuğu taşlı ayakkabılar çok ideal bir seçim olacaktır. Özellikle prenses model gelinlik giyecek gelin adaylarına çok yakışacağını düşündüğümüz bu ayakkabıya mutlaka bir şans vermelisiniz.

5Converse İsimli Gelin Ayakkabısı

“Benim için topuklu ayakkabı önemli değil, ben rahatlıktan yanayım.” diyenlerdenseniz beyaz bir Converse’ye isim yazdırabilirsiniz. Ayrıca ayakkabınızın bağcıklarını çiçeğinizin rengine göre değiştirebilirsiniz.

6Babet Gelin Ayakkabısı

Babetin rahatlığından vazgeçmek istemeyenler, beyaz bir babetin üzerine isim yazdırabilirler. Şıklık önemli olsa da gece boyunca ayakta olacağınız için ayaklarınızın rahatını da garanti altına almış olursunuz.

Renkli Ayakkabı Modelleri

İsimli ayakkabılar gibi renkli ayakkabı modelleri de son yıllarda gelin ayakkabı trendleri arasında yer alıyor. Eğer gelinliğinizin altına giymek için renkli ve farklı ayakkabılar arıyorsanız Renkli Gelinlik Modelleri Yeni Trendler Arasında isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!