Kabarık, Prenses, Kolları Dantelli Gelinlik Modelleri

1452

Bir yaz gelini olacaksanız kolları dantelli gelinlik modelleri sizin için tasarlanmış demektir. Fransız danteliyle süslü modellerden, prenses gibi hissedeceğiniz kabarık gelinlik modellerine kadar her şey sizin zevkinize göre.

Kolları Dantelli Gelinlik Modelleri ile Romantik Bir Dönemin İzleri

Kabarık ve prenses modeli gelinlikler tercih ettiğiniz zaman düğününüzde tüm gözlerin sizin üzerinizde olmaması mümkün değil. Bu modellerle romantik bir izlenim verecek, filmlerdeki prensesleri aratmayacaksınız.

Mutlaka incele:  Gelinlik İç Giyim Önerileri, Modelleri ve Fikirleri

5Zarafetinizle büyüleyin

Kabarık etekli ve derin dekolteli gelinlik modellerden birini seçerseniz, zarafetinizle de düğün davetlilerini büyüleyebilirsiniz. Rüya gibi bir düğünün peri gibi gelini almak istiyorsanız bu model gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Romantik bir hava ile salona girdiğiniz ilk andan itibaren zarif görüntünüzle hafızalara kazınacağınıza emin olabilirsiniz.

4Bir prenses edasıyla süzülün

Düğününüz başladığı andan itibaren dikkatlerin üzerinizde olması doğal; fakat bu dikkatin uzun süre sizde kalmasını sağlayacak şey detaylarda gizli. Sizi adeta bir prenses haline dönüştürecek olan gelinliğinizin etek modeli ve elbette kumaşı. Günün ve gecenin yıldızı olmak, gözleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Mutlaka incele:  Kısa Gelinlik Modelleri 2018

3Kolları dantelli gelinlik modelleri

Özellikle son birkaç yıldır modası hızla artan oranda seyreden kolları dantelli gelinlik modelleri, her mevsimde tercih edilebilecek gelinliklerden. Bu zarif dantellerle süslenmiş modelleri tercih ederek hem tarzınızı gösterebilir, hem de klasik bir şıklık yakalayabilirsiniz.

2Şeffaf kumaşlarla süslü bir gelinlik için

Son yılların öne çıkan detaylarından biri de dikişsiz ve ince tüllerle kaplı kol ve göğüs detayları. Bu model sayesinde hem zarif bir boyun ve göğüs bölgeniz olacak, hem de yılın modasına ayak uyduracaksınız. Manşet kısımları için ekleyeceğiniz dantel veya boncuk, sim gibi detayları düşünerek gelinliğinizin etek kısmını da süsleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Gelinlik Modelleri 2018

1Gösterişli eteklerle gecenin yıldızı siz olun

Gelinlik modellerinde en çok göze çarpan, şüphesiz kumaşlar ve kumaşların üzerinde yer alan ince detaylardır. Ne kadar incelikle uğraşılırsa, o kadar hayranlık uyandıran bu kumaşlar, gösterişli ve göz alıcı hale gelmek için bu işlemelere ihtiyaç duyar. Kabarık ve işlemeli etekler sayesinde yürüyüşünüz sırasında da dikkatleri üzerinize çekecek, seçiminizle çok konuşulacaksınız.

Göğüs, Bacak ve Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Gelinlik konusunda kolları dantelli gelinlik modelleri ile ilgili ilham aldıktan sonra daha fazla model görüp fikir almak istiyorsanız Göğüs, Bacak ve Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!