Kelebekli Gelinlik Modelleri

En güzel gelinlik fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2770

Gelinlik modeli arayan gelin adayları nasıl bir model istediklerine karar vermeden aramaya başladıklarında biraz zorlanabilirler. Binlerce gelinlik modelinin arasından içlerine en çok sinen modeli bulmaları zor olabilir. Farklı ve güzel bir gelinlik arayanlar kelebekli gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirler.

En Güzel Kelebekli Gelinlik Modelleri

Kelebekli gelinlik modelleri daha çok kır düğünü için tercih edilse de kapalı alanda yapılan düğünlerde de giyilebilir. Kelebekler, gelinliğe daha zarif bir hava kattığı için gelin adayları tarafından çok seviliyorlar. Eğer siz de değişik modeller arıyorsanız kelebekli gelinliklere göz atmalısınız.

Mutlaka incele:  Zarif Gelinlik Modelleri ve 2017 Gelinlik Koleksiyonları

1Kelebekli Gelinlik Tesettür Modelleri

Kelebekler tesettürlü gelinliklerde de kullanılıyor. Kelebek motifleri gelinliğin eteklerinde daha çok tercih ediliyor. Özellikle tüllü eteği olan gelinliklerde, gelin yürüdükçe bu kelebekler de uçuyormuş gibi bir efekt oluşturuluyor. 3 boyutlu kelebek gelinlik modellerini incelerseniz gelinliğin üzerinde minik kelebekler varmış izlenimi yaratıldığını görebilirsiniz.

2Kuyruğu Kelebekli Gelinlik

Kuyruğu olan bir gelinlik giymek istiyorsanız gelinliğinizin kuyruğuna kelebekler ekletebilirsiniz. Kır düğünlerinde giyilecek gelinlikler için bazen yaprak, çiçek motifleri de kelebeklerle birlikte kullanılıyor. Gelinliğin kuyruğu olduğu için farklı desenler kullanmak da gelinliğe ayrı bir şıklık katıyor.

Mutlaka incele:  Gelinlik ve Duvak Uyumu Nasıl Olmalı?

3Kelebek Desenli Gelinlik

Kelebekli gelinlik giymek istiyorsanız illa kelebeklerin üç boyutlu olması gerekmez. Üstünde desenler olan bir gelinlik de tercih edebilirsiniz. Üç boyutlu gelinlik giyecekseniz zaten kelebeklerin gelinliğe güzel monte edilmiş olması gerekiyor aksi takdirde siz yürürken kelebekler kopup düşebilir ve bu da eteğinizin bazı kısımlarının kötü görünmesine neden olabilir. Eğer bu riski alamıyorsanız kelebek desenli gelinlik giyebilirsiniz. Kelebekli gelinlik fiyatları araştırması yaparken iki tür için de bilgi alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Farklılık Arayanlar İçin Özel Tasarım Gelinlikler ve Fiyatları

4Kelebekli Gelinlik Modelleri 2018

2018 yılı için hazırlanan gelinliklerde özellikle büyük kelebekler göze çarpıyor. Gelinliklerin üzerinde yer alan bu kocaman kelebekler kır düğünleri için çok ideal. Kır düğününe uygun gelinlik arıyorsanız kelebekli gelinlik modelleri sizin için yeterli olabilir. İstediğiniz tarzda kelebekli bir gelinlik bulabilirsiniz.

Çiçekli Gelin Tacı Yapımı ve Modelleri

Kır düğünü yapacaksanız ve kır düğününe uygun bir kombin yapmak istiyorsanız çiçekli gelin tacı yapabilirsiniz. Çiçekli taç yapımı ve modellerini incelemek için Çiçekli Gelin Tacı Yapımı ve Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!