Kırıkkale Düğün Salonları Listesi

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1793

Düğün yapacaklar için düğün mekanı seçimi çok önemlidir. Her çift hem kendi beğenecekleri hem de misafirlerinin memnun kalacağı bir düğün salonu seçmek ister. Kırıkkale’de düğün yapacaksanız sizin için derlediğimiz Kırıkkale düğün salonları listesine göz atmalısınız.

Kırıkkale Düğün Salonları Önerileri

Kırıkkale düğün salonları arasından kapasitesi, konumu, tasarımı ve vaat ettikleri sizin beklentilerinize uygun olan salonu bulduktan sonra mutlaka yakından görüp salonu gezin ve yetkililere düğünle ilgili beklentinizi anlatın.

Mutlaka incele:  Balıkesir Düğün Salonları Listesi

1Kırıkkale Mersan Düğün Salonu Fiyatları

Mersan Congresium 2015 yılında hizmete başlamış. 100 kişiden başlayıp 1000 kişiye kadar nikah, nişan, düğün gibi önemli günlerde çiftlerin tercihlerinden biri olmuş. Eğer düğününüzü balo salonunda yapmak istiyorsanız burayı tercih edebilirsiniz. Mersan Congresium’da profesyonel ses sistemi, ışıklandırma ve havalandırma özellikleri de mevcut.

Adres: Osmangazi Mah. no:1 Kırıkkale, Şirinevler Cd., 71100 Merkez/Kırıkkale

Telefon: 0 (532) 423 79 94

2Gök Düğün Salonu Kırıkkale

Gök Düğün Salonu, 1993 yılından beri faaliyette. 2000 kişilik kapasiteye sahip salonu, kalabalık düğünler için oldukça uygun olacaktır. Salonun geniş ve ferah bir tasarımı var. Ayrıca yemekli düğün yapmak istiyorsanız yine Gök Düğün Salonu’nu tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Adıyaman Düğün Salonları Listesi

Adres: Yenidoğan Mah. Osman Tiryaki Cad. Bedaş Arkası Kat:4 Kırıkkale

Telefon: 0318 225 12 22

3Baloğlu Kırıkkale Düğün Salonları

Merkezi bir konumda yer alan Baloğlu Düğün Salonu 1200 kişilik bir kapasiteye sahip. Salonda klima, jeneratör, özel dizayn edilmiş ışık sistemi ve kendine ait bir otopark da bulunuyor.

Adres: Gündoğdu Mah. Samsun Yolu Üzeri (Akbulut Alabalık Karşısı) KIRIKKALE

Telefon: 0 532 289 80 97

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Düğün Karşılama Panosu Fikirleri

4Kırıkkale Altundal Düğün Salonu

Altundal Düğün Salonu 2014 yılından beri faaliyette. Açılalı çok uzun yıllar olmasa da sektörde yer edinmeyi başarmış. Salonda klima, ışıklandırma ve ses sistemi de mevcut ayrıca salonun kendine ait bir otoparkı da var. Yemekli ve yemeksiz düğünler için burayı tercih edebilirsiniz.

Adres: Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi yanı Ankara Yolu 1.km.

Telefon: 0318 225 11 11

Yörelere Göre Düğün Gelenekleri

Düğün gelenekleri yörelere göre değişmektedir. Hatta bazen aynı şehir içinde köylere göre bile farklı gelenekler görülüyor. Eğer düğününüzü geleneklere uygun bir şekilde yapmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız Yörelere Göre Düğün Gelenekleri isimli yazımız düğününüzü planlamanıza ve hazırlıklarınızı yapmanıza yardımcı olacaktır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!