Kısa Gelinlik Modelleri 2018

Birbirinden güzel gelinlik modelleri ve fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1614

Gelinliğin uzun olması gerektiği senelerdir insanların aklında yer edinmiş durumda olsa da son birkaç yıldır tasarlanan yeni gelinlik modelleri artık bu fikrin önüne geçmeye başladı. Kısa gelinlik modelleri 2018 tasarımlarına göz atarak düğününüzde seçebileceğiniz gelinlik modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

En Güzel Kısa Gelinlik Modelleri 2018

Kısa gelinlik modelleri 2018 tasarımları görenleri büyülüyor. Düğününde kısa gelinlik giymek istemeyenler bile bu gelinlik modellerine baktıklarında kısa bir gelinlik giymeyi akıllarından geçirecekler.

Mutlaka incele:  Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

1Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik

Tamamiyle kısa bir gelinlik giymek istemiyorsanız önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri sizin için uygun olabilir. Bu tarz gelinlikler hem herkesin beğenisini toplayacak hem de görenleri şaşırtacak. İsterseniz bu tarz bir gelinlikle beraber uzun bir duvak kullanarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

2Dantelli Uzun Kollu Gelinlik

Dantelli uzun kollu gelinlikler de kısa gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Tüllü etekli bu gelinlik düğününüz için uygun bir model olabilir. Bu tarz bir gelinlikle kısa bir duvak kullanmanız daha doğru olacaktır. Uzun kollu, dantelli gelinliğinizi gelinlikle uyumlu bir ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Elie Saab İlkbahar Gelinlik Modelleri 2017 Koleksiyonu

3Saten Etekli, Taşlı Gelinlik Modeli

Düğününüzde kısa bir gelinlik giymek istiyorsanız ve giydiğiniz gelinliğin kabarık olmasını istiyorsanız midi boy gelinliklere göz atabilirsiniz. Saten etekli, taşlı bu gelinlik düz renk, sade ayakkabılarla kombinlenebilir. Taşlı gelinliğinizle isterseniz uzun bir duvak kullanabilirsiniz.

4Tüllü Straplez Gelinlik

Düğün değil de nikah yapacaksanız ve nikaha uygun sade bir gelinlik arıyorsanız straplez model, bol tüllü bu gelinlik aradığınız gelinlik olabilir. Duvak takmak istiyorsanız bu gelinlikle kısa bir duvak kullanabilirsiniz. Gelinlik sade olduğu için biraz süslü ve taşlı bir duvak kullanarak denge sağlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Marchesa ilkbahar Gelinlik Modelleri 2017 Koleksiyonu

5Fiyonklu Straplez Gelinlik

Farklı ve şık bir gelinlik arıyorsanız fiyonklu, straplez, dantelli bu gelinliğe göz atabilirsiniz. Üst kısmı sade, eteği dantelli bu gelinlik nikahlar için de uygun olacaktır. Eğer abartılı ayakkabılarından hoşlanmıyorsanız düz, kırık beyaz bir ayakkabı giyebilirsiniz.

Mini Gelinlik Modelleri – En Güzel Kısa Etekli Gelinlikler

Kendinize mini bir gelinlik almak istiyorsanız ancak nasıl bir gelinlik alacağınıza karar veremediyseniz Mini Gelinlik Modelleri – En Güzel Kısa Etekli Gelinlikler isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!