Kütahya Düğün Salonları Listesi

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1368

Kütahya’da düğün yapacaksanız ve düğün salonu seçiminizi henüz yapmadıysanız sizin için hazırladığımız Kütahya düğün salonları listemize mutlaka göz atmalısınız.

Kütahya Düğün Salonları Önerileri

Kütahya düğün salonları arasından hem sizin beklentilerinizi karşılayacak hem de misafirleriniz için uygun olabilecek bir düğün salonu bulabilirsiniz. Düğün salonunu mutlaka nişanlınızla birlikte gidip yakından görmenizi ve rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Mutlaka incele:  Osmaniye Düğün Salonları Listesi

1Havuzbaşı Düğün Salonu

Havuzbaşı Düğün Salonu’nun kapasitesi 1200 kişilik. Eğer hayaliniz havuz başında düğün yapmaksa burayı tercih edebilirsiniz. Salonda yemekli- yemeksiz düğün organizasyonları da yapılıyor. Düğününüze gelemeyenler için de internetten şifreli ve canlı olarak düğün seyretme imkanı sunuluyor.

Adres: Eskişehir Yolu Üzeri, Fuar Alanı- Kütahya

Telefon: (0274) 223 2043

2Göksu Kütahya Düğün Salonları

Göksu Düğün Salonu 2015 yılında açılmış. 1400 metrekarelik kapalı alana ve 3000 metrekarelik otopark alanına sahip. Yemekli düğün yapmak istiyorsanız beyaz etli ya da kırmızı etli menüden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Düğününüze gelemeyen misafirleriniz için burada da internet sitesinden canlı yayın seçeneği var. Salonun tasarımı kadar gelin ve damat odasının tasarımı da göz dolduran cinsten..

Mutlaka incele:  Nikah İşlemleri Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Adres: Eskişehir Yolu 3.Km (Yeni Otogar Yanı – Opet Benzinlik Karşısı) KÜTAHYA

Telefon: 0 (532) 710 27 99

3Z&Z Kütahya Düğün Salonları

Z&Z Düğün Salonları’nda biri 500, diğeri 700 kişilik 2 adet sütunsuz düğün salonu var. Misafir sayınıza göre size uygun olan salonu tercih edebilirsiniz. Yemekli düğün yapmak istiyorsanız salonun yetkililerinden bu konuda da bir destek isteyebilirsiniz. Salonda profesyonel müzisyen ve orkestra, HD video çekimi, konfeti, volkan ve ışık gösterileri, klima ve jeneratör gibi hizmetler de yer alıyor.

Mutlaka incele:  Kırıkkale Düğün Salonları Listesi

Adres: Toki Yolu Tenis Kortu ve Yeni Nikah Memurluğu Altı, Kütahya

Telefon:  0 274 231 30 36

4Yeşil Bahçe Kır Kütahya Düğün Salonları

Bir kır düğünü hayal ediyorsanız Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Salonun 1000 metrekare kapasitesi var. Üstü açılıp kapanabiliyor. Burada 2000 kişiye yakın misafir ağırlayabilirsiniz. Mekanın ayrıca 250 kişilik bir restoranı bulunuyor. Salonda, sinevizyon, konfeti, volkan, meşale, zeybek ve semazen gösterileri de yapılıyor.

Kış Düğün Fotoğrafları Fikirleri ve Önerileri

Kışın düğün yapacaksanız ve düğün çekimi  konusunda endişeleriniz varsa sizin için hazırladığımız yazımızda kış düğün fotoğrafları için ilham alabilirsiniz. Kış Düğün Fotoğrafları Fikirleri Ve Örnekleri isimli yazımıza mutlaka göz atın.

kutahya-dugun-salonlari-5 kutahya-dugun-salonlari-6 kutahya-dugun-salonlari-8 kutahya-dugun-salonlari-9 kutahya-dugun-salonlari-10 kutahya-dugun-salonlari-11 kutahya-dugun-salonlari-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!