Lacivert Damatlık Modelleri

En güzel damatlık modelleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1763

Düğün yaklaşırken gelin adayları gelinliklerini seçerken damat adayları da en güzel damatlık modelleri arasından kendilerine uygun bir model ararlar. Kendiniz için damatlık arıyorsanız lacivert damatlık modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

En Güzel Lacivert Damatlık Modelleri

Lacivert damatlık modelleri özellikle kapalı alanlarda yapılan düğünler için idealdir. Açık alanda yapılacak düğünler için mavi renk bir damatlık yakışabilir. Lacivert damatlık arıyorsanız damatlık modellerine göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Damatlık Takım Elbise Fiyatları ve Modelleri

1Siyah Yakalı Lacivert Damatlık

Lacivert damatlıklar kapalı alanlarda yapılan düğünler için idealdir. Lacivert bir damatlık giyecekseniz ve damatlığın bu görseldeki gibi parlak siyah ceket yakaları varsa rugan bir ayakkabı giyebilirsiniz. Gömleğinizin düz olmasını istemiyorsanız görseldeki tarzda bir gömlek giyebilirsiniz.

2Beyaz Pantolonlu Lacivert Damatlık

Lacivert damatlıklar sadece kapalı alanlar için değildir. Açık alanda da giyilebilir. Açık alanda lacivert bir damatlık giymek istiyorsanız beyaz bir pantolon tercih edebilirsiniz. Biraz daha yazlık bir görünüm için açık mavi bir gömlek tercih edebilirsiniz. Kravat yerine papyon takmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde misafirlerden biri gibi görünebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Damatlık Modelleri ve Tavsiyeleri

3Klasik Lacivert Damatlık

Diğer lacivert damatlıklara oranla daha koyu olan bu damatlık otelde ya da balo salonunda yapılacak düğünler için idealdir. Bu tarz bir damatlığın altına rugan ayakkabılar giyebilir ve düz beyaz bir gömlek tercih edebilirsiniz. Böyle bir damatlık giymeyi planlıyorsanız papyon takmanızı tavsiye ediyoruz.

4Yelekli Lacivert Damatlık

Yelekli damatlıklar son yıllarda fazla tercih edilmese de hala düğünlerde gözümüze çarpıyor. Yelekli bir damatlığı yaz düğünleri için tavsiye etmiyoruz. Sıcaktan dolayı yeleği çıkartmak isteyeceksiniz ve boşuna daha fazla para ödemiş olacaksınız. Eğer düğününüzü kışın yapacaksanız yelekli damatlık uygun olabilir. Yeleğinizin üzerinde şekiller de olabilir ancak düz bir yelek çok daha şık olacaktır. Böyle bir damatlık giyecekseniz kravat da papyon da kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Damat Saç Modelleri 2017 Trendleri

En Güzel Beyaz Ceketli Damatlık Modelleri

Düğünde sadece gelin beyaz giyer diye bir kural yok. Eğer siz de beyaz giymek istiyorsanız tamamı beyaz bir damatlık olmasa da beyaz ceketli bir damatlık tercih edebilirsiniz. Bunun için En Güzel Beyaz Ceketli Damatlık Modelleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!