Malatya Düğün Salonları Listesi

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1877

Düğünler, yeni bir hayatın başlangıcıdır. Bu güzel günde yapacağınız salon seçimi de çok önemlidir. Malatya’da yaşıyorsanız ya da düğününüzü Malatya’da yapmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız Malatya düğün salonları listesine bir göz atabilirsiniz.

Malatya Düğün Salonları

Düğününüzü Malatya’da yapacaksanız erkenden salon için karar vermeye başlamalısınız. Biz, sizi ayrı ayrı salonları inceleme zahmetinden kurtarmak için Malatya düğün salonları listesi hazırladık. Bu listeden size uygun düğün salonunu seçebilir ve görüşmeye gidebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Malzemeleri Listesi Nelerden Oluşur? Düğün Malzemeleri Nelerdir?

1Altın Park

Altın Park’da 1500 kişilik kır bahçesi ve 1000 kişilik kapalı salon bulunuyor. Salonları büyük olduğu için fazla misafiri gelecek çiftlere uygun bir mekan. Modern dizayn edilmiş salonları, oldukça hoş bir görüntüye sahip. Merkezi sistem klima, jeneratör ve özel dizayn edilmiş ışık sistemi var.

Adres: Ankara- Kayseri Yolu 10 Km Yeni Maski Binası Karşısı. (Beylerderesi Tedaş Binası İlerisi) Yeşilyurt-Malatya

Telefon: 0530 519 50 30

2Sidelya Park

Sidelya Park’ın da aynı Altın Park gibi açık alanı bulunuyor. Sidelya Park’ın açık alanı 2000 kişilik bir kapasiteye sahip. Kapalı alanıysa 1200 kişiye hizmet verebiliyor. 1989 yılında Antalya’da kurulan Sidelya Park şu anda Malatya’da hizmet veriyor.

Mutlaka incele:  En Güzel Damat Ayakkabısı Modelleri

Adres: Turgut Özal Mah. Doğan Sk. Ankara Asfaltı Yolu Yeşilyurt MALATYA / TÜRKİYE

Telefon: 0532 157 24 33

3İmera Park

İmera Park, Malatya düğün salonları içinde Malatya’da kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin sıkça tercih ettiği ünlü bir mekan. 2500 metrekarelik büyük bahçesi, kalabalık düğünler için oldukça uygun, 1000 metrekarelik küçük bahçesi, kır düğünü yapmak isteyen ancak fazla misafiri olmayan çiftlerin tercihi olabilir, 700 metrekarelik kapalı alansa her zaman boş bulunuyor. Bu kapalı alan, hava durumu sürprizleri ihtimaline karşı hazırda bekletiliyor.

Adres: Cevat Paşa Mah. Limon sok. Makro Market(Eski Afra Arkası) No:2 Yeşilyurt/Malatya

Telefon: 0422 325 41 42

4Livanpark Düğün Salonları

Livanpark Malatya Düğün Salonları, oldukça kapsamlı. Livanpark Araştırma Hastanesi’nin karşısında 1200 kişilik ve 200 kişilik 2 kır bahçesi var. Ayrıca aynı yerde 1000 kişilik kapalı gold salon bulunuyor. Bu salonların dışında Makro AVM’nin 1. katında 500 ve 1000 kişilik iki salonları daha var. İster kır düğünü, isterseniz salon düğünü konseptlerini tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Malzemeleri Listesi Nelerden Oluşur?

Adres: Turgut Özal Tıp Merkezi Karşısı MALATYA

Telefon: (0422) 341 12 13

Düğün Sahne Süslemeleri Örnekleri

Malatya düğün salonları önerilerimizden sonra düğünlerde sahnede sanatçılar sizler için en güzel şarkıları söylerler. Misafirlerinizin ilgisini çekmesi için de bu alanın süslendirilmesi çok önemlidir. Siz de bu detaya önem verenlerdenseniz Düğün Sahne Süslemeleri Örnekleri isimli yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!