Marchesa ilkbahar Gelinlik Modelleri 2017 Koleksiyonu

Marchesa ilkbahar gelinlik modelleri 2017 koleksiyonu ile yine çok ses getirdi..

1408

2017 gelinlik koleksiyonları içerisinde en çok ses getiren Marchesa, ilkbahar mevsiminin tüm çiçeksi kokusunu üzerinde taşıyor.  Georgina Chapman ve Keren Craig’in tasarımlarının yer aldığı Marchesa ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonunda masalsı bahçelerden ilham alınmış. Bu çiçeksi gelinlik koleksiyonunu gören tüm gelin adaylarının içinin kıpır kıpır olacağı kesin.

Mutlaka incele:  Dantelli Gelinlik Modelleri

Marchesa ilkbahar Gelinlik Modelleri 2017 Koleksiyonu

Romantizm, minimalliğin, transparan detaylar ve yeni trend V yaka gelinlik modelleri ile buluştuğu koleksiyon, bu sene de şaşırtmadı.

1Romantik gelinlik tasarımları bu koleksiyonun en göze çarpan detaylarından biri.

Üç boyutlu çiçeklerle süslenmiş gelinlikler son derece romantik ve masalsı görünüyor. Çiçek süslemeleri bazı gelinliklerin tamamında bazılarının ise yalnızca göğüs bölgesinde kullanılmış. Tamamen baharın havasını taşıyan koleksiyon özellikle kır ya da kumsal düğünü yapacak olanlar için mükemmel seçenekler barındırıyor. Uzun kuyruklu ve derin V yaka dekolteli bu gelinlik modelleri baharın masumiyetinin yanında çekiciliği de bonus olarak veriyor. Marchesa ilkbahar gelinlik modelleri bu açıdan büyülüyor.

2Gelinlikte V yaka dekolte kesinlikle son dönemin en trend detaylarından biri.

Derin V yaka trendini bu koleksiyonda bolca görmek mümkün. Bunun yanı sıra dantel gelinlik modelleri de bu dekolteye çok daha farklı bir hava katıyor. Kolları salaş bir şekilde inen ve çiçek işlemeleri ile daha da şekillendirilen bu modeller özellikle geniş omuzlu ve küçük göğüslü gelin adayları için ideal görünüyor. V yaka ve dantel bir araya geldiğinde ise ilk olarah bohem stili çağrıştırıyor.

Mutlaka incele:  Farklılık Arayanlar İçin Özel Tasarım Gelinlikler ve Fiyatları

3Gösterişli gelinlikler de bu koleksiyonun en göze çarpan parçaları arasında yer alıyor.

Her ne kadar çiçeksi gelinlikler bohem bir hava yaratsa da salon düğünleri için son derece gösterişli gelinlikler de bu koleksiyonda mevcut. Altın ya da gümüş renkli işlemeler gelinlikleri çok daha gösterişli bir hale getiriyor. Tasarımcılar etek kısımlarına kat kat tülllerle hareket kazandırmayı tercih etmiş. Sol görseldeki gelinlik özellike düşük omuzlu, omzundaki çiçeksi detay, vücudu saran gövde kısmı ve balık formuna ulaşan etek kabarık etek uçlarıyla muazzam görünüyor. Bu iki gelinliğin pudra pembesi renklerde olması da başka bir güzel detay. Sağ görseldeki gelinliğin her iki yanında püskül şekilde bulunan tüller son derece modern ve asil bir görünüm kazandırıyor.

Mutlaka incele:  Düz Gelinlik Modelleri 2017 Modası ve Trendleri

4Minimal gelinlik isteyen gelin adayları için da harika gelinlikler mevcut.

Neredeyse her tarza hitap eden gelinlikler Marchesa ilkbahar Gelinlik Modelleri koleksiyonda yerini almış. Hemen her gelin adayının beğenebileceği gelinlik tasarımları büyüleyici görünüyor. Düğününde minimal bir gelinlik giymek isteyen gelin adayları Marchesa ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonunda aradığını bulabilir. Yine derin V yakalı ve dümdüz inen düz formlu bu gelinlik muhteşem görünüyor. Sağ görseldeki peplum detaylı dantelli gelinlik ise minimalliğin geleneksel stille birleşiminden oluşmuş.

5Transparan detaylar ise bu koleksiyonun en göz alıcı parçalarını oluşturuyor.

6Üç boyutlu çiçek süslemeleri ve ince tül kullanımı farklı bir hava katıyor.

Gelinlik Modelleri Galerisi

Marchesa ilkbahar gelinlik modelleri koleksiyonu ile yetinmeyip, Daha fazla gelinlik modelleri ile büyülenmek ve ilham almak isteyen gelin adayları, gelinlik modelleri galerimizi inceleyebilir ve fikir alabilir. Son bir detay daha vermek gerekirse, düğün dansına göre gelinlik seçmeyi gözden kaçırmayın deriz. Dilerseniz, bununla ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz.

Düğün Dansı Çeşitleri ve Dansa Göre Damatlık-Gelinlik Seçimi

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!