Dekolteli, Transparan, Modern Gelinlik Modelleri

950

Özellikle son yıllarda modern gelinlik modellerinin çeşitlenmesi, gelinlerin de farklı birçok gelinlik seçeneğine sahip olmasını sağladı. Dekolteli, modern ve transparan gelinlik modelleri ile gelinler artık çok daha farklı.

Şık ve Göz Alıcı Modern Gelinlik Modelleri

Düğün tarihiniz belli olduktan sonra ilk yapmanız gereken artık tarzınız ve zevkinize uygun bir gelinlik bulmaktır. Markaların bünyesinde bulunan modellerden vücut tipinize uygun bir stili bulup, göz zevkinize göre süsleyebilirsiniz. Üstelik kendi dokunuşla süslediğiniz bir modeli de çok daha özgüvenli bir biçimde taşıma imkânına sahip olursunuz.

Mutlaka incele:  Kuyruklu Gelinlik Modelleri

1Sırt dekoltesi ile göz kamaştırın

Sade ve modern gelinlik modeliniz olsun ama küçük bir detayla dikkat çekmeyi de başarın istiyorsanız bu modeli deneyebilirsiniz. Sırt bölgeniz güzelse ve ortaya çıkarmak istiyorsanız bu model ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Hem derin bir sırt dekoltesiniz olsun, hem de dantel detayları ile elegan bir görüntü yaratmak istiyorsanız vücut tipinize uygun bir model ile fark yaratabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Sandalyesi Süsleme Modelleri

2Tasarım gelinliklerle modern bir hava yaratın

Son yıllarda oldukça trend olan tasarım gelinlikle ve transparan modeller, modacıların çizimleri ile farklı bir biçimde hayat buluyor. Göğüs ve sırt bölgesine eklenen dal figürleri ve desen detayları ile romantik bir hava yakalayabilirsiniz. Transparan kısımları ile modayı da yakından takip eden modern gelinlik modeli ile damadın yanında bir kuğu gibi görünmemeniz için bir sebep olmayacak.

3Kendinden desenli kumaşlarla sade bir şıklık

Üç sezondur dünya podyumlarını süsleyen kendinden desenli kumaşlarla dikilen gelinlik modelleri, gelinleri mutlu etmeye devam ediyor. Bu gelinlik tasarımlarına ağırlık veren moda evleri ise birbirinden farklı model ve tarzlar ile seçeneklerini artırıyor. Siz de öncelikle fiziğinize güveniyorsanız balık modeli gelinliklerden veya düz kesim modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Burca Göre Gelinlik Seçimi Rehberi

4Bol desenli ve modern

Modernliğin gelinlik modellerinde anlamı genelde son dönem trendlerini yakalaması demektir. Son yıllarda modası gün geçtikçe artan detaylardan biri olan dantel detaylar da gelinliklerin ilk bakılan modellerinden haline geldi. Göğüs veya sırt kısmı desenler ve dekoltelerle süslenmiş olan bu modern gelinlik modeli de hem sizi bir peri gibi gösterecek, hem de modayı takip ettiğinizi yansıtacaktır.

Tarlatansız Gelinlik Modelleri, Sade Gelinlik Tasarımları

Harika bir gelin olmak için daha fazla ilham almak istiyorsanız Tarlatansız Gelinlik Modelleri, Sade Gelinlik Tasarımları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!