Farklılık Arayanlar İçin Mor Gelin Ayakkabısı Modelleri

En güzel mor gelin ayakkabısı modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

1236

Düğününde farklılığını ortaya koymak isteyen gelinler için farklı renkte ayakkabı alternatifleri sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda mor gelin ayakkabısı için en sevilen modellere yer verdik. Siz de sıra dışı bir gelin olmak istiyorsanız bu ayakkabı modellerinden birini seçebilirsiniz.

En Sevilen Mor Gelin Ayakkabısı Modelleri

Özellikle mor renkli çiçeklerle oluşturulmuş bir gelin buketi istiyorsanız bunu en iyi mor gelin ayakkabısı ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Bunun için sunduğumuz mor gelin ayakkabısı modellerinden ilham alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Düğün Ayakkabıları İçin Harika Modeller

1Önü fiyonklu gelin ayakkabısı modeli

Mor renkte gelin ayakkabısı önerilerimize bu fiyonklu ayakkabı modeli ile başlıyoruz. İnce ve yüksek topuklu olan bu ayakkabı, mor çiçekli gelin buketiyle birleştiğinde oldukça harika bir uyumu yakalayacaksınız.

2Boncuk işlemeli gelin ayakkabısı modeli

Eğer gelinliğinizde de boncuk veya taş işlemeli detaylar bulunuyorsa bunu boncuk işlemeli bir gelin ayakkabısı modeli ile kombinleyebilmeniz mümkün. Dantel ve boncuk işlemeleri ile bu model sizin de ilginizi çekebilir. Ayrıca fiyonk sevenler için de ayakkabının üst kısmında mor renkte bir kurdele bulunuyor.

Mutlaka incele:  En Güzel Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri

3Gösteriş seven gelinler için işlemeli mor gelin ayakkabısı modeli

Eğer düğününüzün her detayında gösteriş istiyorsanız, gelin ayakkabılarınız da bu düşüncenize uyum sağlayabilir. Mor, her tarafı işlemeli bu gelin ayakkabısı modeli ışıltılı, göz alıcı ve gösterişli görünmek isteyen gelin adaylarının ilgisini çekecektir.

4Özel tasarım gelin ayakkabısı modeli

Gelin ayakkabılarınız size özel olsun ister misiniz? Kim istemez ki! O halde bu modeldeki gibi özel tasarım gelin ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Ön kısmında gelin ve damadın isimlerinin yer aldığı, üst kısmında renkli çizimlerin bulunduğu bu ayakkabı size uzun yıllar düğününüzden hatıra olarak kalacak. Ayrıca üst kısmında yer alan eflatun kurdele de mor gelin ayakkabısı isteyen gelinlerin tercih sebebi olabilir.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları

Gelin Ayakkabısı İçin En Sevilen Modeller

Dantel, zarif bir görünüm verir. Eğer gelinliğinizde dantel detayları bulunuyorsa gelin ayakkabınızda da dantellerin bulunduğu bir seçim yapabilirsiniz. Bunun için Birbirinden Güzel Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri yazımız size fikir verebilir. Hayatınızın en unutulmaz, en özel ve en güzel gününü en güzel gelin ayakkabıları ile taçlandırın.

mor-gelin-ayakkabisi-2 mor-gelin-ayakkabisi-3

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!