Birbirinden Güzel Nedime Saç Modelleri

2807

En yakın arkadaşların ya da akrabaların düğününe hazırlanırken özellikle kadınlar oldukça özen gösterirler. Hele de nedime olarak düğüne katılacaklarsa gelin kadar gösterişli durmaya çalışırlar. Nedimeler tercih edecekleri nedime saç modelleri ile fark yaratabilirler.

En Güzel Nedime Saç Modelleri

Nedime saç modelleri tabii ki gelinin saçından gösterişli olmamalı ancak sönük de kalmamalı. Eğer nedime olarak bir düğüne katılacaksanız elbisenize uygun bir saç modeliyle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Saçınızda kullanacağınız aksesuarlarla da çok hoş modeller yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Yapay Gelin Buketi Yapımı ve Malzemeleri

1İnce Maşalanmış Dağınık Topuz

Dekolteli ya da straplez bir elbise tercih edecekseniz saçlarınızla elbisenizi kapatmamak için topuz tercih edebilirsiniz. Saçınıza ince tutamlarla maşa yaparak hafifçe dağıtıp saçınıza hoş bir topuz yapabilirsiniz. Eğer isterseniz küçük örgülerle doğal bir hava katabilirsiniz.

2Ense Topuzları

Saçınıza topuz yaptırmak istiyorsanız ense topuzu da tercih edebilirsiniz. Bu topuzu yaptırdığınızda saçınızı mümkün olduğunca sabit tutmaya özen gösterin. Aksi halde gece boyu dans ederken saçınız kolayca dağılabilir. Eğer isterseniz saçınıza güzel bir taşlı aksesuar ekleyebilirsiniz. Bu tarz bir topuzu her model elbisede kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İlginç Düğün Fikirleri ve Önerileri

3İri Örgülü Açık Saç Modeli

Saçınızı topuz yapmak istemiyorsanız, açık bir saç kullanmak istiyorsanız bu geniş örgülü, açık saç modelini tercih edebilirsiniz. Bu model için saçınızı ince tutamlar halinde maşalayıp bir tarafına iri bir örgü yapıp elinizle bu örgüyü açabilirsiniz. Eğer isterseniz çiçeklerle saçınızı süsleyebilirsiniz.

4Dağınık Toplanmış Nedime Saç Modelleri

Nedime saçınız için açık ama biraz daha toplu bir model arıyorsanız size bu modeli önerebiliriz. Bu saç modeli için saçınıza iri tutamlar halinde maşa yapabilirsiniz. Süslemek için yapay çiçekler kullanabilirsiniz. Bu çiçeklerin rengi elbisenizle uyum olursa çok daha şık durabilir.

Mutlaka incele:  Gelin Çantası Hazırlığı Nasıl Olmalı?

5Örgülü Doğal Nedime Saç Modelleri

Saçınızın gösterişli durmasını istemiyorsanız sade ve hoş duran bu modeli tercih edebilirsiniz. Saçlarınıza dalgalı fön çekerek ya da kalın tutamlar halinde maşa yaparak kullanabilirsiniz. Yukarıdan örgü yaparak şık bir saç modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Nedime Saç Modelleri

Yukarıdaki saç modelleri dışında başka modelleri de inceleyip ilham almak istiyorsanız sizin için biraz saç modeli derledik. Ayrıca kına gecesinde giymek için nedime kıyafeti arıyorsanız En Güzel Kına Gecesi Nedime Kıyafetleri Tavsiyeleri isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

nedime-sac-modelleri-6 nedime-sac-modelleri-7 nedime-sac-modelleri-8 nedime-sac-modelleri-9 nedime-sac-modelleri-10 nedime-sac-modelleri-11 nedime-sac-modelleri-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!