Omuz Detaylı Gelinlik Modelleri

1725

Omuz detaylı gelinlik modelleri zarif olduğu kadar oldukça çekici modellerdir. Omuz detayı her ne kadar size yakışan bir model olursa gelinliğiniz size o kadar çok yakışacaktır. Eğer siz de omuz detayı farklı bir model arıyorsanız öncelikle omuzlarınızın yapısını incelemelisiniz.

Mutlaka incele:  Denizde Düğün Fotoğrafları Fikirleri Ve Örnekleri

Omuz Detaylı Gelinlik Modelleri İçin Yüzlerce Alternatif

Omuz detayı gelinlik modelleri arıyorsanız gelişen modayla birlikte karşınıza yüzlerce modelin çıkacağını söyleyebiliriz. Ancak burada önemli olan sizin kendi vücudunuzu tanıyabilmeniz. Geniş omuzlu bayanlar omuz detayında dantel tercih ediyor.

1Omuzdan ve Boyundan Dantelli Gelinlikler Sizleri Bekliyor

Geniş omuzlu bayanların tercih edebilecekleri gelinlik modelleri arasında omuzdan ve boyundan dantel detaylı gelinlik modelleri yer alıyor. Eğer geniş omuzlu bir bayansanız dantel detayı omuz kısmınızın kalınlığını kapatacak ev size zarafet katacaktır.

Mutlaka incele:  Nikah Sonrası Yemeği Nasıl Olmalı?

2Şıklığın ve Rahatlığın Temsili Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

Sizi gecenin prensesi yapacak olan tek omuzlu gelinlik modelleri arasında seçim yapmak biraz zor. Oldukça farklı tasarımlar arasında seçim yaparken vücut yapınızı tanımanız omuzunuz için en uygun modeli seçmenize yardımcı olacaktır.

3Omuz Detaylı Gelinlik Modellerinde Omuz Yapısı Önemli

Birbirinden farklı modeller arasında tercih yaparken omuz yapınızı göz önünde bulundurarak tercih yapmalısınız. Eğer naif bir omuz yapınız varsa omuz detayında fazla işleme olmayan bir gelinlik modeli tercih edebilirsiniz. Kalın omuzlar dantel ve farklı işlemelerle kapatılabilir.

4Çiçekli Omuz Detaylı Gelinlik Modelleri

Omuz detaylarınızda tül ya da sıradan kumaş kullanmak yerine çiçek detayları kullanabilirsiniz. Kadınların en büyük sorunlarından biri olan çatlak problemini omuzlarında taşıyanlar çiçek detaylarıyla hasarlı bölgeleri örterek güzel görünüm elde edebilir.

Mutlaka incele:  Düğün Ojesi İçin Gelin Adaylarına Fikirler

5Çift Omuz Detaylı Gelinlik Modelleri

Gelinlik tercihi yaparken tek bir omzunuzu kapatmak istemiyorsanız ya da straplez gelinlik tercih etmek istemiyorsanız çift omuzlu çapraz gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz.

6Örgü Omuz Modeli Gelinlikler

Omuz detayında farklı bir işleme istiyorsanız elbette parlak taşlar, boncuk detayları gibi işlemeler kullanabilirsiniz. Fakat daha farklı detaylar tercih etmek istiyorsanız örgü modelli omuz detaylarından yararlanabilirsiniz.

Omuz Detaylı Gelinlik Modelleri İçin Özel Üretim

Her gelin farklı ve özel olmak ister. Düğün gününüz size özel olduğu için kafanıza göre omuz detaylı gelinlik modeli bulamazsanız hayalinizdeki gelinliği diktirebilirsiniz. Omuz detayına karar verebileceğiniz en çok ayrıntının omuz detayında olduğu omuz detaylı gelinlik ile anı özel kılacak dakikalara imza atabileceksiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!