Osmaniye Düğün Salonları Listesi

Birbirinden güzel düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1128

Osmaniye’de ikamet ediyorsanız ve düğün gününüzü harika kılacak, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz ve dünya evine gireceğiniz bir salon arayışına girdiyseniz sizin için derlediğimiz Osmaniye düğün salonları listesine bir göz atmaya ne dersiniz?

Osmaniye Düğün Salonları Fikirleri

Düğün hazırlıkları yaparken en önemli adımlardan biri düğün salonu seçmektir. En başta halledilecek konulardan biri olan salon seçimini düğün temasına, konuk sayısına ve mevsime göre yapmanızda fayda var. İşte salon seçiminizi kolaylaştırması için Osmaniye düğün salonları listesi

Mutlaka incele:  Balıkesir Düğün Salonları Listesi

1Köşk Osmaniye Düğün Salonları

2006 yılında hizmet vermeye başlayan bu düğün salonu, Osmaniye’deki en bilinen salonlardan biri. Butik Salon olmasının yanı sıra konuklarınızı en ideal şekilde ağırlayabileceğiniz bir yer. Samimi bir ortamda dünya evine girmek ve en sevdiğiniz insanlarla doyasıya eğlenmek için bu düğün salonunu tercih edebilirsiniz.

Adres: Salı pazarı yolu üzeri merkez/Kemal Satır Cd., Osmaniye Merkez/Osmaniye

Telefon: 0507 274 89 74

2Gala Tesisleri

Şehir merkezine yakınlığıyla işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak bu düğün salonu geniş kapasiteye sahip salonlardan biri. Eğer konuk listeniz kalabalıksa ve şık bir düğün ile evlenmek istiyorsanız Osmaniye’deki en iyi seçeneklerden biri. Kır düğünü ya da salon düğünü için tercih edilebilir. Otopark, oyun parkı ve ekipmanlarıyla gecenizi özel kılmak için her detay mevcut.

Mutlaka incele:  Ordu Düğün Salonları

Adres: D400 Karayolu Devlet Hastanesi Kavşağı 4. Km /osmaniye, 80020 Akyar/Osmaniye Merkez/Osmaniye

3Osmaniye Polis Evi

Birçok düğün organizasyonunun gerçekleştirildiği Osmaniye Polis Evi, doğanın içinde olmasının yanı sıra konuklarınızın için de oldukça şık bir yer. Özellikle kış aylarında kapalı salonunda samimi ve sıcak bir ortamda düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Adres:Ayar Köyü OSMANİYE

Telefon:+90 328 825 95 95 – 328 825 15 00

4Yeni Buluş Osmaniye Düğün Salonları

Osmaniye’de çeşitli organizasyonlar için tercih edilen Yeni Buluş Düğün Salonu,600 kişi kapasitesiyle hizmet veriyor. Hem yemekli hem de yemeksiz düğün için tercih edebileceğiniz bu düğün salonu şık dekorasyonuyla da konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamayı vaat ediyor.

Mutlaka incele:  Adıyaman Düğün Salonları Listesi

Adres: Şirin Evler Mah. 11038 SokakNo:4  Osmaniye

Telefon: 05326177578 – 05425616787

Birbirinden Romantik Düğün Arabası Süsleme Yazıları

Düğün hazırlıkları yaparken daha farklı fikirler edinmek istiyorsanız sizin için daha önce derlemiş olduğumuz Birbirinden Romantik Düğün Arabası Süsleme Yazıları başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!