Papatya Gelin Buketi Modelleri

Birbirinden güzel gelin çiçeği modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1467

En sade, en masum görüntüyü verirsiniz, papatya gelin buketi varsa elinizde. Göz alıcı gelinliğinizi sade bir dokunuşla tamamlar papatyalar. Canlandırır sizi, baharın gelişi gibi neşeyle doldurur içinizi. Bu en önemli gününüzde papatyaların varlığı içinizi ısıtır. Her gelinliğe, he modele yakışır diye düşündürür varlığıyla.

Papatya Gibisin Beyaz ve İnce

Zaten en özel gününüz ve siz en güzelsiniz. Şıklığınızı tamamlayacak her detayın içinize sinmesini istiyorsunuz. Papatyalardan bir buket tam da istediğiniz gibi gülümsetiyor size bakan gözleri. Bu capcanlı çiçekle hem şıklığınızı, hem de trendleri takip ettiğinizi gösteriyorsunuz.

Mutlaka incele:  Kırmızı Gelin Çiçeği Yapımı Malzemeleri ve Modelleri

1Papatya Gelin Buketi Modelleri: Başrolde papatya

Buketinizde papatyadan başka çiçekler de bulunabilir; fakat başrolde mutlaka papatyalar olmalı. En önde, göz alıcı duruşu ama sade yapısıyla sizin şıklığınızı tamamlamalı. Beyaz veya krem bir çerçeveyle tamamlayacağınız bu model, gecenin sonunda bekarların da yakalamak için sıraya gireceği bir buket olacak.

2Papatya ve yeşiller

Papatyanın en uyumlu olduğu renk ve onu öne çıkaran şey şüphesiz yeşilliklerdir. Cinsi ne olursa olsun, orta büyüklükte yaprak veya yeşilliklerle papatya gelin buketi modellerinizi yıldızınız yapabilir, gözleri üstüne çekebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Sarı Gelin Çiçeği Modelleri ile Büyüleyici Gelin Buketleri

3Papatya gelin buketi sapları

Narin papatya çiçeği başını eğmek için kimi zaman yer arar. O yüzden ona iyi bakmalı ve rahatını yerine getirmelisiniz. Sudan çıkabileceği en geç saatte çıkması ve saplarının sıkı sıkı bir arada tutulması, uzun saatler, hatta günler boyu dayanmasını sağlayacaktır.

4Ufak papatyalar

Papatyanın her cinsi, gelin buketinde yer almak için idealdir. Fakat bazı cinsler, özellikle küçük olanlar, papatya gelin buketi modelleri olarak çok daha şık duracaktır. Çok sayıda papatyayı sımsıkı bir araya getirerek oluşturacağınız model, dopdolu bir buket taşımanızı sağlayacaktır.

5Papatya ve renkler

Farklı renklerle bir arada kullanmaya en elverişli çiçeklerden biri olan papatya gelin buketi modelleri, özellikle mor ve mavi tonlardaki çiçeklerle yaz ve bahar ayları gelinleri için ideal seçeneklerden olurlar. Aralara serpiştirilecek birkaç cipso ve yaprakla, buketinizin dikkatleri çekmemesi mümkün değil.

Mutlaka incele:  Şakayık Gelin Çiçeği Modelleri

6Papatya, saflığı, sadeliği, masumiyeti ve şıklığı yansıtır

Papatya, bir gelinin saflığı, sadeliği, masumiyeti ve şıklığını en güzel yansıtan çiçeklerin başında gelir. Buketinizin tarzı nasıl olursa olsun, içinde papatya bulunduğu sürece canlılığı ve tazeliğini her daim koruyacaktır.

7Papatya gelin buketi farklı çiçeklerle zenginleştirilebilir

Gelin buketinizde tek çiçek türü olmak zorunda değil. Dilerseniz papatyayı farklı çiçeklerle bir arada kullanabilirsiniz.

8Papatya gelin buketine uygun taçlar

Özellikle kır düğünlerinde tercih edilen çiçekli taçlar papatyalarla buluştuğunda ortaya harika sonuçlar çıkıyor. Eğer kır düğünü gerçekleştirecekseniz ve papatya gelin buketi istiyorsanız bu buketi papatyalardan oluşan bir taçla tamamlayabilirsiniz.

Sarı Gelin Çiçeği Buketleri

Papatya gelin buketi yanı sıra farklı sarı gelin çiçeği buketleri de bulunuyor. Dilerseniz, sarı gelin çiçeği modelleri için de ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!