Papyonlu Damatlık Modelleri

Birbirinden güzel damatlık fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1707

Düğününüzün tarihi yaklaştıkça karar vermeniz gereken pek çok detay olduğunu fark edersiniz. Damat olarak karar vermeniz gereken en önemli konu da şüphesiz damatlığınız. Sonunda tercihiniz papyonlu damatlık olacaksa, yazımızı okumadan kararınızı vermeyin.

Şıklığınızı Garantiye Almak İçin Papyonlu Damatlık

İster takım elbise, ister smokin, isterseniz frakla kullanın, damatlığınızda papyon varsa şıklığınızı cepte düşünebilirsiniz. Elegant duruşuyla papyon, kombinlendiği tüm parçalarla uyumlu olduğu gibi onları şıklaştırmayı da başarır.

Mutlaka incele:  Düğün Malzemeleri Listesi Nelerden Oluşur?

1Siyah papyonlu damatlık

Siyah damatlık, özellikle kış aylarında düğünü olanlar için en çok tercih edilecek renktir.. Smokininizle uyumu sayesinde aksesuarlarınızı da dilediğiniz gibi renklendirme şansı verir. Çoğunlukla saten veya ipek kumaştan gördüğümüz papyonlar gelinliğin ağırlığı ve şıklığını da tamamlar niteliktedir.

2Alternatif renkli papyonlu damatlık modelleri ve fiyatları

Cesur bir tercih yaparım ve istediğim rengi seçerim diyorsanız son yıllarda sizler için üretilmiş seçenekler oldukça fazla. Açık renk kullanacağınız bir takım elbisenize daha koyu renkte bir papyon ile dikkatleri çekebilir; klasiğin dışına çıkmış olmanız sebebiyle de takdirleri toplayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Halk Oyunu Türleri ve İsimleri

3Kadifelerle kombinlenen papyonlu damatlık

Damatlığınız için kadife bir ceket kullanmayı tercih ediyorsanız uyumlu bir papyonla taçlandırmanız da kaçınılmaz. Zira şıklığı tamamlamak konusunda papyonun üzerine yoktur. İyi dikilmiş fit kesim bir pantolonla tamamlayacağınız takımınız gelinliğe de bir renk katacaktır.

5Tercihiniz beyazdan yanaysa

Son yılların çokça tercih edilen beyaz takım elbiseleri, özellikle vücuduna güvenen damat adaylarının tercihlerinden. Gelinlikle farklı bir uyumu olan bu damatlıklar, papyonları da farklı bir güzellikle ortaya çıkarıyor.

6Papyonlu damatlık seçiminizde antrasit

Antrasit özellikle son dönemde damatlar tarafından oldukça fazla tercih edilen bir renk. Sade ve şık duruşu ve kumaşının kendini göstermesi sebebiyle tarzına düşkün damat adaylarının ilk tercihlerinden. Özellikle kumaşı ile uyumlu bir papyonla kullanıldığında kendine hayran bırakmaması da söz konusu bile değil.

Papyonlu damatlık modelinizle damatlığınızı ister klasik, ister spor tarzda oluşturun; papyon tüm stiller için hem şıklığınızı garantileyici bir aksesuar, hem de modern tarzda bir dokunuş olarak avantajlı bir seçim olacaktır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!